Skocz do zawartości

Clip vs. U10 vs. S10 Co lepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się zakupić odtwarzacz do 100zł, ponieważ mam dosyć przejściówek do G1, które psują się szybciej, niż można przypuszczać.

Zależy mi, aby player był wygodniejszy w obsłudze i miał lepszy dźwięk, niż G1.

Brzmienie, na jakim mi zależy:

- sporo mocnego i dobrego basu, ale tylko tam gdzie ma być, a nie ciągłe dudnienie

- czysty dźwięk i taki kolokwialnie mówiąc "nie jak przez koc"

- należy wziąć pod uwagę, że mam słuchawki SM PL11 i Philipsy HS820

 

Moi faworyci to:

- Sandisk Sansa Clip

- Iriver U10

- Iriver S10

 

Zależy mi także, aby player był wygodny w obsłudze oraz miał jak najlepszą baterię. Również rozmiary mają znaczenie, ale U10 nie jest chyba o wiele większy od konkurentów, a ma większy wyświetlacz. Pojemność bez znaczenia. Może być 1gb. Głównie interesuje mnie dźwięk i wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz s10/u10 (praktycznie różnice miedzy nimi są bardzo nie wielkie, więc zostaję Ci wygląt tak naprawde. ) Miałem keidyś Clip i w porównaniu do s10- to jak dzień do nocy. u10 jest większy wbrew pozorą, s10 jest mniejszy niż clip. Na pewno się nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Clipa odrzucam.

Pozostają Irivery. Podobno S10 trzyma krótko na baterii, ale kuszą rozmiary. U10 ma lepszą baterię, ale większe rozmiary. W sumie także czytelniejszy wyświetlacz, ale czy to aż tak potrzebne. Nie wiem na prawdę, co wybrać. Na co wy byście się zdecydowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Galus1: jest na forum recenzja LPlayera vs Clix2. O B20 wiadomo, że gra gorzej od Clixa2.

Nie słyszałem jednocześnie Clixa2 i Clixa/U10, ale opierając się na opiniach WYCZYTANYCH (co również Tobie polecam, a nie zadawanie po naście razy tych pytań na które odpowiedź już padła) śmiem twierdzić, że Clix/U10 brzmi lepiej niż Clix2 (ale to również kwestia synergii z odpowiednimi słuchawkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogas- Tak naprawdę wszystko zależy do czego Ci to potrzebne... U10 masz 4gb, s10 tylko do 2. koło 9h- podobnie trzyma klip- a z drugiej strony to jest cały dzień prawie słuchania muzyki w s10. I tak pewnie co dzień albo dwa jesteś przy komputerze, patrząc że masz G1- to też pewnie często ładujesz. Ja bym brał s10, ze względu na to że bajery mi nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1 ładuję co noc, gdyż jest intensywnie użytkowany, więc jestem przyzwyczajony do ładowarek. Pamięć jaka mi wystarcza, to 1 gb. Więcej mi nie potrzeba. Fakt, faktem mam mało miejsca w kieszeniach, więc rozmiar ma znaczenie. Niestety jestem bajerantem, więc fajnie jest mieć większy wyświetlacz, ale grubość U10 mnie trochę przeraża. W sumie filmów oglądać nie będę, a do przełączania muzyki wyświetlacz 2,2 nie jest aż tak bardzo potrzebny, a przynajmniej rozmiaru i wagi nie czuję w kieszeni. Chyba wybiorę S10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności