Skocz do zawartości

Który stary odtwarzacz iRiver z HD


Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zmiany swojego starego irivera t10 - powód dosyć prozaiczny - mała pamięć. Jak tak czytam różne tematy i patrzę na sygnaturki wielu forumowiczów, wynika z tego, że jednak najlepszą inwestycją byłyby jakieś stare playery iRivera.IFP odpadają bo mają za mało pamięci więc się zastanawiałem nad H120/140/320/340 natomiast nie wiem jak bardzo się one różnią. Wiadomo, że zależy mi na jakości dźwięku ale również na długości działania odtwarzacza. Nie rozglądam się za żadnym nowym odtwarzaczem bo nie przemawiają do mnie szmery bajery jak dotykowy ekran, oglądania filmów/zdjęć czy "granie", po prostu chcę mieć sprawdzony, dobrej klasy odtwarzacz. Jak na razie by jechał na Koss Porta Pro ale za jakiś czas bym chciał zmienić je może na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na ten odtwarzacz , te playery które wymieniłeś pozostały już tylko używki a na allegro stoją w granicach 500 zł lecz można i złapać okazje taniej , ewentualnie teraz w ofercie mp3store jest dostępny iRiver H10 z 20 gigabajtowym dyskiem a czas pracy podany przez producenta podany jest na 16h i myśle że cena jest przystępna niecałe 300 złoty i również jest to jeden z lepsiejszych iRiverów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H10 nie jest jakiś specjalnie wybitny- dużym plusem jest tylko to, że można na niego wgrać rockboxa. Rzeczywiście, jeśli masz dużo pieniędzy to warto kupić H3xx/h1xx (różnice- wersja h1xx ma wyjście optyczne, h3xx nie ma, ale ma usb host, kolorowy ekran, można odtwarzać video i chyba jeszcze parę rzeczy o których teraz nie pamiętam). Ale moż pomyśl o clix2 8GB? To naprawdę bardzo dobry odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój limit to do 600zł bo tyle maksymalnie by mnie wyniósł zakup H340 (jeśli się nie mylę). Jak wspomniałem nie potrzebuję odtwarzania filmów, od tego mam lapka czy stacjonarkę, a że kiedyś 1xx/3xx były poza moim zasięgiem finansowym to teraz z chęcią bym sobie sprawił bo jakoś nic z tych produktów (nie tylko iRiver) nie przekonuje mnie do siebie, nie muszę mieć multimedialnej platformy w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej wziąć ipoda video 5g/5.5g? do kpp jak znalazł, poza tym gra na prawdę dobrze, spora moc i chyba najważniejsze - rockbox (który ofkors jest tez na h1xx/h3xx i h10). 30gb można wyrwać czasami za 200zł (albo i taniej), jeśli mało to masz też 60 i 80gb wersje za (w porównaniu do iriverów) bardzo rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności