Skocz do zawartości

ipod classic 5g po zakupie


mart3112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem ipoda classic 5g używanego na allegro. Prosiłbym o jakąś pomoc na start co jak i ogólnie. Na start zainstalowałem itunes no ale co dalej. Zauważyłem że przy ładowaniu przez usb pasek ładowania baterii jest szary ( a z gniazdkiem mruga zielono-szaro) to normalne?? Pod obudową na ekranie widzę jakiś brud i moje kolejne pytanie jak bezpiecznie zdjąć obudowę. I Czy opłaca się polerować obudowę czy już lepiej kupić nową bo i tak polerka nic nie da. Przepraszam że według niektórych osób zadaje głupie pytania i prosiłbym o jakieś przydatne strony na temat tego ipoda. Za każdą odp. Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5g to nie classik tylko video, zaladuj mu rockboxa i nie muszisz nie martwic itunsem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do większości części na allegro dodają takie plastikowe "narzędzia" do rozbierania ipoda, jak chcesz kupić nowe plecy to kup z takimi ustrojstwami i go ładnie otworzysz, a sam rockbox nie wpływa na dysk w czasie pracy, tylko trochę dłużej się uruchamia, no ale coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem niedaleko mnie nieautoryzowny serwis napisałem im maila ile u nich by kosztowała obudowa z wymianą lub doprowadzenie jej jak do najlepszego stanu i zobaczymy co odpiszą. Znalazłem stronkę co było opisane jak się zdejmuje przedni panel i nie jestem pewien czy bym sobie jak na razie poradził <_< A co do rockboxa raczej dla mnie będzie zbędny gdyż ipoda kupiłem tylko do muzyki i jako pamięć, a do jakiś innych funkcji mam psp i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockbox jest właśnie do muzyki, do niczego innego się nie spodziewaj. Daje on tylko tyle (dla niektórych jest to aż tyle) że nie trzeba bawić się z iTunes, tylko wrzucasz muzykę na zasadzie kopiuj/wklej no i odtwarza więcej formatów w tym Flac. Ale jeśli dalej Cię on nie przekonuje, Twój wybór. Sądzę jednak że po jakimś czasie go zainstalujesz. Poza tym można korzystać i z niego i z oryginalnego systemu na raz (tzn trzeba wyłączyć i wybrać który ma się włączyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jestem przyzwyczajony, że wrzucam muzykę przez program bo na telefon już tak robiłem więc to mi nie przeszkadzało i nie przeszkadza :)

A druga rzecz czy macie jakąś sprawdzoną pastę polerską bo na różnych forach zdania są podzielone czy wogóle coś to daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki plecy na allegro kolo 20zł kosztują, taniej ci będzie nowe kupić niż stare polerować, albo wsadź go w pokrowiec to nie będziesz musiał na nie patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności