Skocz do zawartości

Sony MDR-EX700LP, jak z ich wygodą?


Bacownik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz zmęczony i poduszka będzie miękka to zaśniesz, ale nie polecam. Podobnie zimą pod czapką - jak jest za ciasna to słuchawki wrzynają się w uszy.

Jednak w normalnym użytkowaniu nie sprawiają żadnych problemów. Jak się przyzwyczaisz to są nawet wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo jednak EX700 sa dosc wygodne.W zasadzie nic nie wadzi, nie uwiera, nie jest ciezko.

Takie EX85 sa juz niezbyt wygodne przy EX700.

Do takich zastosowan jak spanie w sluchawkach czy noszenie pod czapka to nie wiem czy ktorekolwiek sa wygodne.

 

Od siebie dodam :) ze jak slysze ze ktos zamierza spac w sluchawkach to ... mnie poprostu oslabia.

 

 

edit:polecam je do cieplych (dosc cieplych) grajkow o dzwieku dosc klarownym, dociazonym, gestym.Poza tym maja mocna budowe i sa trwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Arta - lepiej nie zasypiać w łóżku ze słuchawkami w / na uszach. Kiedyś jak zasnąłem z KSC75 to obudziłem sie w środku nocy zawinięty w kable, a jak próbowałem się oswobodzić, to iriverek wylądował na podłodze -_- Dobrze że KSC75 i iriver E10 są w miare pancerne (i tanie). Z droższym i delikatniejszym sprzętem może być naprawdę tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo jednak EX700 sa dosc wygodne.W zasadzie nic nie wadzi, nie uwiera, nie jest ciezko.

Takie EX85 sa juz niezbyt wygodne przy EX700.

Do takich zastosowan jak spanie w sluchawkach czy noszenie pod czapka to nie wiem czy ktorekolwiek sa wygodne.

 

Od siebie dodam :) ze jak slysze ze ktos zamierza spac w sluchawkach to ... mnie poprostu oslabia.

 

 

edit:polecam je do cieplych (dosc cieplych) grajkow o dzwieku dosc klarownym, dociazonym, gestym.Poza tym maja mocna budowe i sa trwale.

 

Dzięki za opinię, a co do spania ze słuchawkami, to nie zamierzam :) świadomie w nich spać.

Ot, podczas słuchania może się zdarzyć, że się przyśnie (a mnie się zdarza).

 

A słuchawki zamierzam nabyć do Sony X1050

 

pozdr,

Bacownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, a co do spania ze słuchawkami, to nie zamierzam :) świadomie w nich spać.

Ot, podczas słuchania może się zdarzyć, że się przyśnie (a mnie się zdarza).

 

A słuchawki zamierzam nabyć do Sony X1050

 

pozdr,

Bacownik

 

Powtorze:

edit:polecam je do cieplych (dosc cieplych) grajkow o dzwieku dosc klarownym, dociazonym, gestym.Poza tym maja mocna budowe i sa trwale.

 

Nie wiem czy znasz barwe X1050 oraz EX700 ale...

EX700 sa to jasne sluchawki.Ktos na forum twierdzi ze graja chlodno.Jednak patrzac na inne (sluchawki) to sa one jednak jasno grajace.Na cieplych grajkach graja neutralnie-jasno (jest wtedy wybornie).Na niektorych grajkach lubia zagrac gora (soprany).Wyzej napisalem i powtorze w tym poscie do jakich grajkow je smialo mozna polecic.

Sony X1050 gra raczej neutralnie i nie znajdziesz w nim podkolorowan (ciepla ma niewiele), nie znajdziesz gestosci i az tak duzego dociazenia dzwieku.Do X series bardzie pasuja sluchawki ocielone majace nieco koloru (Sennheiser IE8, IE7, lepiej juz EX500 choc tez maja nie za duzo ciepla, fajnie graja z Victor JVC HP-FX500).

EX700 w niektorych utworzach muzycznych graja bardzo fajnie na X series.Jednak jako ze jeden kawalek od drugiego rozni sie tonacja wiec w pewnych utworach gra to jasno, czasem nawet sucho (gra wtedy sopranami-gora).Widzialem na roznych zagranicznych forach (foto ponizej) ze sluchaja EX700 na X series jednak ja uwarzam ze sa za jasne (patrzac ogolnie) do tego grajka.Oczywiscie nie gra to zle ani jakos fatalnie - gra dosc dobrze jednak trzeba lubic taki dzwiek.

Jesli lubisz jasne, szczegolowe granie to bedziesz zadowolony bardzo.Wybor zalezy od Ciebie w zaleznoscia jaki dzwiek preferujesz.

Art-S A1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ładnych lat temu, SONY wypuściło słuchawki dokanałowe na 20-lecie Walkmana.

Nie pamiętam teraz modelu tych słuchawek, ale grały dla mnie idealnie!

Takich słuchawek szukam :-)

 

pozdr,

Bacownik

 

 

Technologia idzie do przodu i teraz z pewnoscia sa lepsze sluchawki niz byly kilka lat temu.Czlowiek mile wspomnienia z przeszlosci zawsze idealizuje.

Ja lata temu mialem dosc drogie i wtedy swietne sluchawki.To byl tamtejszy hi-end.

Teraz jak je posluchalem ... to polowiczna tragedia.Nie dosc ze bardzo niewygodne to teraz sluchawki za 200zl lepiej od nich graja :) .

Obecnie zmienilo sie duzo i pojawiaja sie nowe bardzo dobre marki ktore robia sluchawki.Jednak sony trzyma forme i jednak pozycja ich jest znaczaca w rynku sluchawkowym.

Zrob rozeznanie w sluchawkach a przede wszystkim zapoznaj sie jak graja i czy to pasuje do Twojego gustu - wtedy kup dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności