Skocz do zawartości

"Plajer" do 300 zł


Gość Przybłeda :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przybłeda :D

Witam. Poszukuje jakiegos odtwarzacza ktory spelni moje oczekiwania. Wczesniej mialem Iaudio7 i grał idealnie :D.

Wiem ze do takiej sumy nie kupie I7 a wiec potrzebuje czegos slabszego ale rowniez dobrze grajacego.

Muzyki bede sluchal w szkole(tak wiem trzeba sie uczyc), podczasz biegania, w tramwaju etc. Wiec musi to byc niezbyt wielki i z wyswietlaczem. Najbardziej zalezy mi na jakosci. Uzywam sluchawek Sennheiser CX300 II Precision black.

Patrzylem na rowniez na E2 lecz on nie ma wyswietlacza co mnie bardzo boli. Myslalem tez o Riverze T10- podobno niezle gra. Macie jeszcze jakies propozycje? Jesli mozecie podajcie marki i model a ja sobie lukne o nich recenzje :D

 

Dzieki wielkie i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze minimum (choc wolalbym wiecej) 2gb.

 

albo moze poczekam i doloze do 400 zł?

 

wszyscy te e2 chwala. moze jego kupic?

 

albo sansa clips+.

I jeszcze fajnie jak by mial funkcje dyktafonu (czasami takie sciagi na szybko robie)

 

ktory wy byscie wybrali:

iriver t60

iFP - co to jest? jaki model konkretnie

iriver T10

iRiver E30

sansa clips+.

cowon e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iRivery T10/60 są porównywalne, nie są to jakieś wybitne playery, ale złe też nie są.

iRiver iFP - świetny, leciwy model o wybitnej jakości dźwięku, max 1GB.

E30 nie znam

Samsungi są bardzo polecane, jednak dłużej słuchałem tylko q2 i jak za swoją cenę wypadał naprawdę nieźle.

W gre wchodzą tylko nówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności