Skocz do zawartości

Sortowanie albumów w cover flow wg roku


Rules

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam następujące pytanie: czy jest możliwość sortowania albumów w cover flow wg wykonawcy i wg roku wydania albumu? Owszem, w iTunesie się to udaje, jednak gdy tak ustawie to na iPodzie (mam Toucha jeśli to ma znaczenie) po synchronizacji dalej jest sortowanie wg wykonawców i ich albumy również alfabetycznie. Dla przykładu: mamy trzy płyty Metallicy: Master Of Puppets (1986), St. Anger (2003) i Death Magnetic (2008) - tak wygląda sortowanie wg wykonawcy i w wykonawcach wg roku w iTuniesie i chciałbym żeby też tak było na iPodzie. Na iTouchu wygląda to tak: Death Magnetic, Master Of Puppets, St. Anger - czyli alfabetycznie.

 

I teraz pytanie: czy jest jakikolwiek sposób by ustawić sortowanie wg wykonawców i ich albumy wg roku na iPodzie w cover flow? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę kaszana, szczególnie ze względu, że do iTunesa byłem nastawiony bardzo sceptycznie, potem jednak stwierdziłem, że za jego pomocą muzykę kataloguje się całkiem wygodnie, a tu taka kaszana. Nie wiem jak inni użytkownicy iPodów, ale ja jednak bym wolał, żeby moje albumy były uporządkowane wg roku pośród wykonawców, alfabetycznie robi się niezły za przeproszeniem pierdzielnik... No dobra, w takim razie nic. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności