Skocz do zawartości

Sennheiser CX300


Lore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio zauważyłem że prawa słuchawka gra ciszej niż lewa, testowałem na różnych sprzętach - wszędzie to samo, koledzy też słyszą różnice. Moje pytanie : czy da się w jakikolwiek sposób otworzyć te słuchawki ? Próbowałem je czyścić zwilżoną szmatką, słuchawka gra trochę głośniej (albo mi się wydaje :D)lecz dalej słychać różnice.

 

Any ideas? Może to jakieś uszkodzenie mechaniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jaki tam jest filtr? Moze sie zabrudzil? Ja mialem podobnie z SM PL18, wystarczylo zanurzyc na kilka chwil siateczkowy filtr w goracej wodzie i po sprawie. Z zewnatrz tak naprawde nie widac,ze mogl sie zapchac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

no kolega wyżej pewnie ma racje problemem są brudne uszka niestety pewnie pożyczałeś słuchawy na prawo i lewo i siatka jest zapchana weź strzykawkę ale dużą (bez igły) przytknij do siateczki i tłokiem wyssij zawartość potem przetrzyj szmatka ,powtarzaj aż będzą czyste i powinno być dobrze ja w torebce miałam słuchawki i na plaży piaskiem mi sie zasypały i tak właśnie je doczyściłam.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A jaki tam jest filtr? Moze sie zabrudzil? Ja mialem podobnie z SM PL18, wystarczylo zanurzyc na kilka chwil siateczkowy filtr w goracej wodzie i po sprawie. Z zewnatrz tak naprawde nie widac,ze mogl sie zapchac.

STARY! Dzięki Tobie założyłem konto na tym forum, aby Ci podziękować! Dzięki Tobie moje sennheisery znów grają poprawnie! sennheiser CX 300 II, mimo że zakazałem komukolwiek z nich korzystać czy nawet dotykać zreszta jak reszta moich rzeczy, niestety moj *&@&$^ bracik kradł je i słuchał muzyki, po pewnym czasie przypomniałem sobie że je mam, podłączam a tutaj jedna słuchawka "ledwie gra" pomyślałem, może coś da się z tym zrobić, tak więc zanim wylądowały w śmietniku wszedłem na to forum i przeczytałem Twój post, sciągłem sylikonową gumkę oraz samą siateczke zanurzyłem na kilka sekund w gorącej wodzie, trochę podmuchałem, podłączam i działa jak NOWA! Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności