Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od 5 lat jestem posiadaczem irivera h120. Chciałbym kupić godnego następce h120, jakość dźwięku w tym modelu bodajże nie ustępuje niektórym produkowanym dotychczas jednostkom. Jednakże wejście słuchawkowe w moim staruszku zaczęło się psuć(mozna to naprawić?) . Przy poruszaniu jacka od słuchawek, nie odzywa się lewe ucho.

Ostatnio nie śledziłem sytuacji rynkowej odtwarzaczy, tak więc jestem zdezorientowany w tej kwestii. Mam zamiar wydać na playerka ok. 1000PLN. Zastanawiam się też nad kupnem słuchawek dousznych(zaczynam myśleć o słuchawkach dousznych z wyższej półki,500-700PLN, shure nie na moja kieszeń:) ), kupiłem tydzien temu sennheisera CX300II, szum jakie wydają nocą są do nie zniesienia, przy słuchaniu spokojnej muzyki filmowej bądz klasyki bardzo irytujące. Przy wrażliwym słuchu, nie do wytrzymania.

Nadają się tylko do głośnego odsłuchu w dzień.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iHP120 naprawić dałbyś rade. Mógłbyś nawet nie pozbywac sie go tylko dokonać modu CF czyli zamiast dysku wstawić Compact Flash o pojemności np 32gb. Pozatym posiadasz takze wejscie Optyczne na ktorym powodzeniem mozna sluchac ale nie daj boze na CX300.

 

Z Nowych odtwarzaczy Polecam iPoda Toucha 2g lub Sony serii X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Pozatym posiadasz takze wejscie Optyczne na ktorym powodzeniem mozna sluchac ale nie daj boze na CX300.

"

Jest różnica w jakości dźwięku używając wejścia optycznego. Brak wyraznego basu. Czymś się jeszcze różni? Co prawda mozna wyregulowac equalizerem?

Co do modułu CF, jak to wygląda cenowo i kto może to zainstalować:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam irivera ihp-100 i za żadne skarby go nie wymienię, wolałbym włożyć parę stów w naprawę, niż go wymieniać. Dźwięk miód malina, współczesne i w sumie wszystkie inne plejerki przenośne mogą się schować. Ba, moim zdaniem, nawet niektóre discmany moga się schować, o ile mamy Rockboxa i słuchamy z FLACów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności