Skocz do zawartości

Cowon S9 vs Cowon O2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Mam dylemat co do kupna PMP. Który wybrać? S9 czy O2? Czekam na argumenty bez wnikania w wersje pojemnościowe.

 

Od siebie dodam, że jestem długim posiadaczem Cowona D2 i jestem z niego w 100% zadowolony. Siostra kupiła sobie jakieś MP4 Pentagrama Eon Cineo, które pomimo tego, że odtwarza rmvb to niezbyt płynnie z widocznym słabym odświeżaniem (mimo, że producent deklaruje upragnione 30 FPS hahaha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli player będzie używany głównie do oglądania filmów to weź O2 na tym odtwarzaczu to przyjemność. Dźwięk też można sobie dobrać wg własnych upodobań dzięki dobremu EQ.

Poczytaj sobie na forum recenzje jednego odtwarzacza i drugiego. Sprawa jest prosta, jeśli głównie do filmów i dodatkowo muzyki będzie używany odtwarzacz to weź O2, jeśli do muzyki i od czasu do czasu filmów weź S9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O2 posiada jedna ważna wadę - jest cichy. Duzo możliwości multimedialnych, świetny dźwięk i mimo dużego ekranu świetna ergonomia to plusy. Automatyczna zmiana położenia ekranu - to gsensor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O2 posiada jedna ważna wadę - jest cichy.

ano jest, ale wystarczy podbić jedno pasmo w EQ i odtwarzacz staję się znacznie głośniejszy.

przynajmniej tak było w fw, które ja miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności