Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam do szanownej społeczności pytanko. Szukam jakiegoś nie za drogiego odtwarzacza o w miarę wyrównanej charakterystyce dźwięku, zależy mi na naturalności brzmienia. Do wydania jakieś 300zł i nie potrzebuję zbędnych rzeczy w stylu "odtwarzanie filmów" i innych. I jeszcze jedno. Czy z Sony Ericssona można wycisnąć w miarę ciekawe brzmienie przez słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam do szanownej społeczności pytanko. Szukam jakiegoś nie za drogiego odtwarzacza o w miarę wyrównanej charakterystyce dźwięku, zależy mi na naturalności brzmienia. Do wydania jakieś 300zł i nie potrzebuję zbędnych rzeczy w stylu "odtwarzanie filmów" i innych. I jeszcze jedno. Czy z Sony Ericssona można wycisnąć w miarę ciekawe brzmienie przez słuchawki?

 

Dużo z telefonu wycisnąć się nie da. Mam SE, model W880 i jakość dźwięku przeciętna ( i to nawet bardzo ) do tego ma słabą moc i trudności z napędzeniem większych słuchawek ( już np. takich KPP ). Słuchawki dokanałowe, które są dołączone do zestawu to dziadostwo jakich mało ;) Sam bas i to jeszcze kiepskiej jakości, nic więcej.

Bez żadnych bajerów dobra będzie sansa Clip+ - mała, tania i z dobrą jakością dźwięku ( jeszcze zostanie na jakieś słuchawki ), lub ipod nano 1G/2G dla mnie dźwiękowo lepszy od sansy ale w tym przypadku to tylko używany ( no i kupisz do 200 zł takiego 4/8 GB ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności