Skocz do zawartości

Przesiadka Sansa C240 na Clip + lub Fuze


azb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Mam taki mały dylemat spowodowany brakiem wiedzy :)

 

Obecnie posiadam Sansa'e C240 (1gb) jednak zaczyna mi brakować miejsca na mp3, a slot microSD nie obsługuje kart sdhc, tak więc nic powyżej 4gb się nie kupi.

 

Postanowiłem wymienić playa, i mam taki mały dylemat, wiem, że CLIP+ gra znacznie lepiej od mojego obecnego … ale jak się ma FUZE do CLIP + (i odwrotnie) ?

 

Druga sprawa to brak możliwości podpięcia smyczki do FUZEa .. no i takie pytanko do posiadaczy FUZEa :

czy funkcjonalność urządzenia nie maleje przy wkładaniu go w jakieś etui ? Jakie są Wasze odczucia ?

Minusem jest również dla mnie ten kabelek .. 'znowu' szeroki (Fuze).

 

Myślałem o zakupie wersji 4gb (maksymalnie … brak $) pewnie zakończę na 2gb + 4 / 8gb sdhc.

 

 

Ahm...

Playa używam głównie przy wykonywaniu ćwiczeń (rower, bieganie etc);

Słuchawki: ep830 creativa, akg k24p, oraz sportowe senki omx 80II & pmx 70.

 

No chyba, że polecicie coś innego ;)

 

 

pozdrawiam

azb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Klasyczny Clip (bez+ w nazwie i bez slotu na microSD) oraz Fuze grają tak, że na identycznych ustawieniach głośności i eq nie rozróżniam ich (oczywiście nie mam problemów z rozróżnieniem innych moich playerów). Clip+ podobno gra bardzo podobnie i w powszechnym przekonaniu odrobinę lepiej.

 

Ja swojego Fuze-a noszę w pokrowcu Vedia MoFI.

Fuze leży głęboko w tym pokrowcu (player ma wysokość 3/4 wysokości pokrowca, który idealnie pasuje do Vedia B6) i nosząc pod koszulką na krótkiej smyczy (żeby nie "dyndało" na szyi) nie ma ryzyka, że z niego wypadnie. Wadą tego rozwiązania jest to,że gdy player jest w tym pokrowcu nie ma mowy o sterowaniu nim.

 

Rozważ również zakup Vedia B6. Gra nieźle, a w zestawie ma etui i pasek do mocowania na ręce.

 

pozdrawiam

przemas13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony Fuze w RTV EURO AGD;

Oglądałem również CLIPa i CLIP+ fajny, owszem - jednak na moje 'kowalskie' łapy za mały ;)

 

Obecnie mam podpięte słuchawki z opisu .. jestem zadowolony :)

dźwięk w porównaniu z C240 jest, cóż zbyt wiele bym musiał napisać - tyle jest w nim różnic

jednak najważniejszą jest jego czystość - reszta to już są kwestie indywidualne.

 

Etui via crystal case nigdzie nie było, ani w Euro ani w MM ..

gdyby ktoś miał namiar na jakieś ciekawe i funkcjonalne (wiem, zawsze można kupić 'skarpetę')

to prosił bym o informację.

 

Jeszcze raz dziękuję PMowcom ;) za udzieloną pomoc.

 

 

Pozdrawiam

azb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności