Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówinie na kabel Canare StarQuad L-4E5C Black


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram chętnych na zamówienie słynnego kabla Canare StarQuad L-4E5C kolor czarny.

De facto mogę zamówić również L-4E6S (6mm średnica zewn. i 21 AWG średnica pojedynczej żyły) w kolorach Black, Red, Grey, Blue.

Jednak na interconnectory bardziej nadaje się L-4E5C. Jak również do rekablingu słuchawek.

Im więcej osób zamówi tym będzie taniej.

Przy łącznym zamówieniu 20m koszt jednego metra to 10zł. Jeden metr zawiera cztery żyły ekranowane i w gumowej izolacji. Na chwilę obecną mam zamówień na 8m plus ja wezmę z 5, więc liczmy że jest 13m zamówionych. Przypominam że im więcej osób tym niższe koszty.

Zamówienie będzie otwarte tylko kilka dni więc proszę o szybkie decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest komplet. Zamawiamy :)

Proszę o wpłaty na konto podane w PM'ce

 

PM sent zamówienie zamknięte.

 

Ok, wiem że leci do mnie kasa od:

rafal_87, wicherskiego, legia2, lipiec2009, czekamy na Kubasza i Pawlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone.

Niech wszyscy którzy tego nie zrobili wyślą mi PM'ką adres do wysyłki.

Pozdrawiam.

 

Kabel wysłany UPS'em z Anglii. Powinien być na dniach w takim wypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł kabelek :) cóż mogę powiedzieć, jest bardzo elastyczny (da się go zagiąć do okręgu o średnicy 5cm :)) poza ty jest dość cienki na oko, ale do rekablingu i interconectów będzie w sam raz :)

 

Jutro po południu spróbuję wysłać, ale nie daję 100% gwarancji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Swietnie, im wiecej tym lepiej (ciagle mam w glowie, ze zamawiac bedziemy z canford), bo bez wzgledu na ilosc towaru koszt przesylki jest staly i wynosi 16 funtow.

Proponuje, mimo tego, ze byl temat oryginalnie zalozony tutaj, przeniesc go do dzialu z zamowieniami zbiorowymi.

 

btw. Jest tu ktos chetny do zajecia sie zamowieniem i reszta? bo jak nie to ja to moge zrobic.

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT odnośnie kabla.

 

Ktoś chce kupić zarobiony już kabelek Canare Starquad w czarnym nylonowym oplocie, z hand-made trójnikiem, zakończony dużym, srebrnym jackiem Neutrik?

Długość 3 metry, kabelek zamawiany w pierwszym zamówieniu, został mi, bo ponownie wymieniłem kabel w moich AH-D2000. Wystarczy tylko przylutować do przetworników :)

Jak coś to PM.

W komisie wyląduje dopiero przed weekendem, gdyż wyjechałem na święta i nie mam jak zrobić foto.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności