Skocz do zawartości

drukarka laserowa


wojtttek

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym sobie sprawić drukarkę laserową mono tak do 300zł, ale kompletnie się w nich nie orientuję. przeglądałem różne fora, ale im więcej czytam tym więcej wątpliwości. najchętniej to kupiłbym hp 1018, tylko że już jej nie produkują (kolega ma i jest b. zadowolony- sam napełnia proszkiem i do tej pory żadnych problemów). polecali też xerox 3117, ten z kolei też trudno dostępny, a jeżeli już to przekracza budżet.

na pewno znajdzie się ktoś, kto podpowie co wybrać. będę jej używał jak normalny student, czyli głównie sesja:) ale jakichś wielkich wydruków nie planuję. przed wszystkim liczy się łatwość napełniania tonera, tak żebym nie musiał kupować po wykorzystaniu całego nowego za cenę drukarki.

tak się zastanawiam czy dałoby radę podpiąć ją do routera za pomocą kabla ethernet (jeśli takie gniazdo będzie miała) i drukować z każdego komputera w sieci czy może byłby potrzebny printserwer?

no to tyle czekam na ciekawe propozycje. aha najlepiej jakby można ją dostać na terenie warszawy, bo za przesyłkę też sobie potrafią policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam samsunga ml-2010pr i jestem zadowolony, mam ja 2 lata i nadal na fabrycznym tonerze,

 

 

minus to drogie orginalne tonery i jest ciut głosna.

 

mam taką samą laserówkę :) bardzo sobie chwalę, jadę już na 4 tonerze i wszystko śmiga jak należy; aha toner jak się już skończy to po prostu go ponownie napełniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja orientowałem się przy zakupie to najbardziej polecane były drukarki minolta (1300, 1350) lub samsung ML 2010 i tyle :) hp niby też ale podobno te dwie firmy na 1szym miejscu

 

Dobrze się orientowałeś. One są często robione na bazie znacznie droższych drukarek Kyocery, ale ze zdecydowanie mniej wytrzymałym bębnem ;) Siostra ma 1400, koleżance w wakacje sprzedawałem 1350 - bardzo fajny i tani w eksploatacji sprzęt, idzie na alledrogo kupić tanie, uzupełnione tonery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co tak ogólnie myślicie o tańszych od oryginałów tonerach? Zastanawiam się nad ich jakością. Sama od jakiegoś czasu coś takiego stosuję, zaoszczędzam naprawdę mnóstwo kasy, a na dodatek udało mi się jeszcze taniej niż gdzie indziej znaleźć, na doktortusz.pl Nie widzę różnicy, choć wiele osób mówi mi, że nie ma to jak oryginały. Jak się na to zapatrujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności