Skocz do zawartości

Wady I Zalety Iriver T20 Fm 512 Mb.


djmecel

Rekomendowane odpowiedzi

Wadą T20 przynajmniej dla mnie jest zasilanie akumulatorowe.Wyswietlacz jest dosyc malutki jak na dzisiejsze czasy choc bardzo wyrazny.Nawigacja tez jest dosyć słaba ale to oczywiscie kwestia gustu-ja wole joystic.

Plusy to napewno seryjnie dosyc dobre sluchawki,małe wymiary,bardzo dobra jakość dzwieku,wysoki bitrate (do 320) jesli oczywsicie interesuje cie jakies zgrywanie z line in.Lepszy niz w G3 jest tez dyktafon choc dla mnie nie byla to jakas kolosalna roznica,z reszta jest to odtwarzacz mp3 a dykafon jest dodatkiem.

Dzwiek w IAudio i iRiverze jest inny ale kazdy jest bardzo dobry.Poprostu najlepiej posłuchaj jesli masz mozliwosc.

Aha.Dla mnie podczas testow radio w G3 odbierało lepiej w T20 czasami gubiło sygnał a było to w środku miasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zamieszam jak zwykle ;)

 

Dla nas (ja+małzonka) T20 był zdecydoanie najładniejszy i najmniejszy (najlżejszy).

T20 uzywa wlasnie małzonka - ja go słucham sporadycznie.

 

Co do AKU - mnie by sie nie chciało nosic baterii. Malzonce do słuchania w pracy - spokojnie wystarcza.

Przynosi go do domu tylko na weekendy.

 

Tak naprawdę to wszystkie nasze odtwarzacze są na AKU i nie narzekamy

 

Co do nawigacji to KARMA i U3 maja joy-a. Jak dalem małżonce na próbę U3 to swierdziła, ze dla niej gorzej :) Po prostu kwestia przyzwyczajenia.

 

Wielka zaletą T20 jest pełnowymiarowy wtyk USB. Do podładowania nie trzeba zadnej przejsciówki :)

 

U mnie "na wsi" radio w T20 odbiera lepiej niż w U3 O_o

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności