Skocz do zawartości

Jaki zestaw do metalu, do ok 800 PLN?


Xyzzy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Kupiłem Sony A845, ale bedę zwracał. Śliczny odtwarzacz i pięknie gra i pokazuje, ale niestety na dołączonych słuchawkach metalu nie da się słuchać. Dodany na odtwarzaczu pop czy indie brzmi ślicznie, ale to nie sa moje gusta muzyczne. A ponieważ mogę zwrócić i +- w tej cenie mieć inny odtwarzacz plus słuchawki- pytanie do was- co dalej?

 

Odpadają wszelkie odtwarzacze dużego formatu (jak iPod touch czy Cowon S9)- za duże.

Wystarczy 8GB pojemności, filmów nie tym nie bede oglądał (BTW, wyświetlacz w Sony to fenomen jak dla mnie).

W Sony brakowało mi kompletnie dołu- metal brzmi tak, jakby go słuchać przez kolumny bez głośników niskotonowych.

Aktualnie uzytkuję Samsunga YP-U1 i gdyby nie to, że w porównaniu z Sony gra tak, jakbym uszy miał wypchane pianką, powiedziałbym, że gra jak chcę. (BTW, te jego słuchaweczki bardzo ładnie radzą sobie z szumami w wysokich tonach- mają taki mały otworek skierowany ku górze w obsadzie głośniczka; jak się go zatka palcem, wysokie od razu zaczynają szumieć.)

Słuchawki dokanałowe lub pchełki. Poza tym, żeby grały dobrze metal, ważne, aby dobrze się trzymały w uchu i możliwie jak najlepiej izolowały.

Zależy mi na przejrzystym dźwieku z odczuwalnym dołem i bez hałasu w górze.

 

P.S. Odpowiedzi pracowników mp3store i/lub składające się z towarów sprzedawanych przez mp3store mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności