Skocz do zawartości

Player 400zł do AKG k450


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki odtwarzacz w w.w przedziale cenowym dobrze "zgra się" z tymi słuchawkami, no i przede wszystkim będzie jak najmniej szumiał ... Obecnie posiadam vedie v39, poziom szumów jest minimalny; to mi się podoba ale chciałbym ją wymienić, gdyż jest już nieco "zużyta" :)Używki wchodzą w grę, bajery mnie nie interesują.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Z tymi słuchawkami dobrze zgra się Nano 2 Gen. i Nano 4 Gen. oraz Touch, z tym, że w przypadku tego ostatniego, musiałbyś szukać używanego egzemplarza. Sprawdź sobie także modele P2 i P3 Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostane go gdzies w polsce? nie widze ani na allegro, ani na ceneo,,

 

 

Nówki już raczej nie dostaniesz...

Ale używek jest sporo (w różnym stanie) na alledrogo ;)

(szukaj "ipod video", a jeżeli "classic" to z dopiskiem generacji 5 lub 5.5)

 

A i w forumowym komisie dosyć często bywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Osobiście, skłaniałbym się w kierunku P3, z tym, że mnie w Touchu denerwuje przede wszystkim świecąca obudowa, rysująca się od samego patrzenia na nią. Co do szumów, tak w jednym, jak i w drugim, nie ma z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to połączenie ipod video i k450 - i raczej wypada blado i to bardzo przy połączeniu H340/320 i k450. Mam te słuchawki i oba playery. Wczesniej miałem sony A826 i po małych modyfikacjach w trybie serwisowym tez grał bardzo przyzwoicie z K450. Najlepsze efekty i tak naprawdę prawdziwy pazur K450 pokazują przy wzmaku np govibe martini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności