Skocz do zawartości

SENNHEISER IE 8 OD 250 ZŁ


Stojo

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item907057984_sennheiser_ie8_sluchawki_nowe_gw_orginal.html Kusi mnie kupno tych słuchawek jednak nie wiem czy są tego warte, inne IE8 ,,startują" od 600 lub więcej, a cena kup teraz wynosi około 1000 zł. Jak myślicie fake czy ,,okazja"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem rano do gościa, na tę chwilę nie otrzymałem odpowiedzi.Jeśli chodzi o aspekt cenowy, to wydaje mi się, że to fake, ale pewności nie ma.Poprosiłem o więcej zdjęć na maila, jak podeśle to porównam z tym co jest na head-fi, bo tam robili porównanie fake'ów do oryginałów.Ma jeszcze jedną aukcję, która kończy się za 3 dni, także jak coś będzie druga szansa, bo teraz nie ma się co porywać.Trzeba tylko poczekać, o ile w ogóle odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej były IE7 startowały chyba od 150zł, niewiem czy to nie ten sam użytkownik. Pisałem do tych co kupili ale nie odpisali, na drugi dzień konto zostało usunięte. Cena minimalna 250zł to troche przesadzone, nawet jak na zachęte, w końcu godzina do końca. Teraz coraz więcej podrób ma "24 miesięczną gwarancje" bo już się nauczyli, chciałbym ją zobaczyć. Sprowadzane z ebaya czy coś to nie ryzykowałby, że pójdą za ok 300-400zł jak te, godzina do końca aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam na te zdjęcia, ale chyba się nie doczekam. Dokładnie ten temat miałem na myśli.Edit: Zdjęć nie dostałem, bo chyba przez pomyłkę nie dodał załącznikówTreść maila:

Towaru spodziewamy sie ok 20 lutego.Gwarancja jak w kazdym sklepie,do 7 dni mozliwosc oddania towaru,24 miesieczna gwarancja producenta na wady.Jan Cholewa.
Poczekam jeszcze na zdjęcia, ale chyba już wszystko jasne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też pisałem do sprzedawcy ;)

 

ja:

witam,

 

mam kilka pytań odnośnie sprzedawanych przez Pana na allegro słuchawek:

http://www.allegro.pl/item907057984_sennheiser_ie8_sluchawki_nowe_gw_orginal.html

 

jakie jest dokładne źródło pochodzenia słuchawek?

czy to na pewno oryginały? w usa takie słuchawki kosztują 350$, Pan wystawił je za 250 zł..

 

gwarancja, o której Pan pisze jest realizowana w Polsce czy w USA?

 

czy jest możliwość wysyłki słuchawek za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przesyłki?

 

czy można prosić o real foto sprzedawanych słuchawek?

 

pisze Pan o czasie realizacji zamówienia - dlaczego to aż 10 dni?

 

 

i odpowiedź Pana Jana:

"Sluchawki sa zakupowane w hurtowni w Chicago.Gwarancja realizowana jest przez nas.Mozemy przeslac za pobraniem z mozliwoscia sprawdzenia.Ale pytanie po co? Jak kazdy nowy towar mozna nam zwrocic do 7 dni.Natomiast wydluzyl sie czas oczekiwania zwiazany z opoznieniami przesylek.Jan Cholewa"

 

o zdjęciach nie wspomniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak bym nie ryzykował, koleś kręci. Napewno nie rozpakuje pudełka żeby pokazać zdjecia słuchawek, podrób IE już dużo, z gwarancją też dziwnie. Liczy na to, jak koleś co sprzedawał fake ath ck9, możliwość odesłania (niestety na swój koszt) i pozytyw, aby inni się nabierali. Teraz pisze o możliwosci zwrotu, ciekawe jak potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności