Skocz do zawartości

Clix 2 vs Samsung P2 vs Sony NWZ - s638


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje playera przede wszystkim do sluchania muzyki. Zalezy mi jednak rowniez na mozliwosci obejrzenia filmu w podrozy. Uzywalem do ogladania Nokii N82 i bylo niezle, wiec maly ekran np. Clixa 2 mnie nie przeraza. Mialem mozliwosc odsluchania Clixa jakis czas temu i wypadl calkiem niezle. Po glowie chodza mi jeszcze modele z tytulu tego watku. Czy ktos z Was mial mozliwosc porownania tych playerow? Ktory z nich polecacie? Dzieki, Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Clix2 pisano, ze raczej kiepsko wypada dzwiekowo przy Clix(1).

P2 z kolei wypada gorzej niz nowsze P3.

Oba powyzsze raczej ciezko bedzie Ci obslugiwac bezwzrokowo/w kieszeni z racji dotykowosci.

 

Seria S od Sony wciaz ma bardzo wysokie notowania dzwiekowe, ostatnio mowi sie o detronizacji przez serie X, ale to nie ta polka cenowa.

W kieszeni tez obsluguje sie bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony to świetny player jeśli chodzi o obsługę, czytelność i prostotę menu.

Do filmów to wtedy któryś z samsungów, bo jest wyświetlacz 3 cala, ale jeśli to nie jest główny priorytet to niekoniecznie.

No i przede wszystkim z jakimi słuchawkami będzie to grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nawigacja mnie zaintrygowala w Sony. Obsluga jest wygodna i intuicyjna. Do Clixa 2, ktory byl moim mocnym faworytem tez nie mozna sie przyczepic w kontekscie obslugi. Wszystko chodzi plynnie. O niebo lepiej niz iRiver e200, ktory ogladalem ostatnio w mp3Store w Wawie. Priorytetem jest jednak dzwiek. Moze uda sie uzyskac opinie kogos kto sluchal i Clixa 2 i Sony. Jezeli chodzi o sluchawki, to aktualnie mam Koss KSC75, ale pewnie z czasem kolekcja bedzie sie powiekszac i dobiore cos co mi najlepiej zagra z playerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dwa pozostale, ale potega Sony jest dla mnie w kwestii nawigacji fakt, ze mozna sluchac zarowno po katalogach jak i po tagach.

Z KOSSami chyba dobrze sie zgrywa, ale osobiscie nei sluchalem, gdzies na forum tylko czytalem taka wypowiedz, wiec upewnij sie/posluchaj w sklepie.

Co do Clix2, to jak mowilem, generalnie opinie sa takie, ze gra gorzej od 1, a Sony gra bardzo dobrze. Pozostaje kwestia czy sa z tej samej szkoly grania czy z innyj, bo jak z innej, to poronanie miedzy nimi zalezy jud od preferencji danego czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie kupilem Nano 2gen i chlodne sluchawki, ktore mam w sygnaturce w polaczeni z nim (z Sony tez) daja wprawdzie super analitycznosc, ale chwilami brakuje troche ciepelka. Czekam na Fuze i zobacze jak mi pod sluchawki podejdzie. Sony sprzedaje tez troche z nudow, to forum jednak nie wplywa zbytnio pozytywnie na stalosc posiadanych playerow/sluchawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności