Skocz do zawartości

X-1060 "Add to wishlisht" - WTF?


Martin_H

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz powtarzam, ze nie chodzi mi tutaj o definicyjna playliste, jak wielu to rozumie: Winamp i kilkadziesiac czy kilkaset utworow. Zwyczajnie chcialbym miec mozliwosc wybrania np 8 czy 10 utworow i sobie ich posluchac od czasu do czasu, a nie za kazdym razem wyciagac odtwarzacz i przejezdzac cale menu zeby wlaczyc kolejny utwor... Troche to nuzace. Mysle, ze tez jest to kwestia przyzwyczajenia, nawyku. Jak mowie od 10 lat slucham muzyki na playerach przenosnych i jest to dla mnie istotne. Po prostu.

 

Ale sprawa jest juz zalatwiona. Przed kwadransem wbilem sie na US Support porozmawialem na czacie z jakas pania, ktora stwierdzila, ze nia ma takiej mozliwosci i nie ma odpowiedniego upgrade'u z taka funkcja.

 

Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam, ze nie chodzi mi tutaj o definicyjna playliste, jak wielu to rozumie: Winamp i kilkadziesiac czy kilkaset utworow. Zwyczajnie chcialbym miec mozliwosc wybrania np 8 czy 10 utworow i sobie ich posluchac od czasu do czasu, a nie za kazdym razem wyciagac odtwarzacz i przejezdzac cale menu zeby wlaczyc kolejny utwor... Troche to nuzace. Mysle, ze tez jest to kwestia przyzwyczajenia, nawyku. Jak mowie od 10 lat slucham muzyki na playerach przenosnych i jest to dla mnie istotne. Po prostu.

 

Ale sprawa jest juz zalatwiona. Przed kwadransem wbilem sie na US Support porozmawialem na czacie z jakas pania, ktora stwierdzila, ze nia ma takiej mozliwosci i nie ma odpowiedniego upgrade'u z taka funkcja.

 

Przykre.

 

Napisz do sony to moze dla Ciebie zrobia funkcje.

Wiem glupio pisze ale Ty glupio pytasz.Klania sie kupowanie tego co chcemy a nie kupowanie tego co wszyscy chwala.Sony nie ma zwyczaju robic akurat tego co Tobie brakuje.I wcale sie nie dziwie bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek ma już 3 strony wiec jak widać nie jest to super niszowa funkcja której nikt nie potrzebuje. Skoro Sony woli tracić klientów zamiast dodać opcję którą zapewne można zaimplementować w jedno popołudnie to już ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem.. w sumie głupia ******ła a byłaby przydatna.. troche wiocha za drogi odtwarzacz nie ma robienia playlist..

 

ale mój chyba też nie ma..

 

ty chcesz możliwość robienia takiej listy.. spoko.. ale kto inny powie, "czemu nie ma budzika?!" albo "a gdzie edytor zdjęć?", lub " "myslałem że jak kupie drogi sprzęt, to mi rano zaparzy kawę, upierze skarpetki, i wysprząta mieszkania.."

 

Oczekiwania ludzi, są tak wielkie że producent nie jest w stanie wszytskich przewidzieć.. jest taki jaki jest, i nikt Cie nie zmuszłą do jego zakupu, a jeśli tak bardzoe Cie to boli, to droga wolna.. szukaj odtwarzacza który zadowoli twoje wymagania zamiast kupowac w ciemno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem.. w sumie głupia ******ła a byłaby przydatna.. troche wiocha za drogi odtwarzacz nie ma robienia playlist..

 

ale mój chyba też nie ma..

 

ty chcesz możliwość robienia takiej listy.. spoko.. ale kto inny powie, "czemu nie ma budzika?!" albo "a gdzie edytor zdjęć?", lub " "myslałem że jak kupie drogi sprzęt, to mi rano zaparzy kawę, upierze skarpetki, i wysprząta mieszkania.."

 

Oczekiwania ludzi, są tak wielkie że producent nie jest w stanie wszytskich przewidzieć.. jest taki jaki jest, i nikt Cie nie zmuszłą do jego zakupu, a jeśli tak bardzoe Cie to boli, to droga wolna.. szukaj odtwarzacza który zadowoli twoje wymagania zamiast kupowac w ciemno..

 

Ale tutaj nie chodzi o to co ten player mógłby jeszcze może mieć tylko o to że już od ładnych kilku lat nawet w najtańszych odtwarzaczach ta funkcja się znajduje. Biorąc pod uwagę że kupujesz jeden z najdroższych na rynku kombajnów to oczekujesz że będzie miał wszystko co tańsze niższe modele + coś jeszcze.

 

EDIT:

Co do budzika to też mógłby być bo w Cowonie np mam tą funkcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze odwarzacze mają tez aparaty fotograficzne, emulatory NES'a i co tam jeszcze chcesz..

 

jak juz pisałem.. nikt nikogo nie zmusza do kupowania niczego.. jesli ktoś nie może przeboleć braku playlisty, to niech nie kupuje...

 

też mam flagowiec od Cowona, i tez chyba nie ma takiej opcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze odwarzacze mają tez aparaty fotograficzne, emulatory NES'a i co tam jeszcze chcesz..

 

jak juz pisałem.. nikt nikogo nie zmusza do kupowania niczego.. jesli ktoś nie może przeboleć braku playlisty, to niech nie kupuje...

 

też mam flagowiec od Cowona, i tez chyba nie ma takiej opcji..

 

Ja bym się tam nie obraził jakby mój odtwarzacz mp3 miał emulator nesa :P A tak na serio to po prostu uważam że pewien standard powinien być poniżej którego nie powinno się schodzić tym bardziej we flagowcu który te standardy powinien jakby nie było wyznaczać. Mialem X series i nieco się rozczarowałem właśnie ergonomią tego urządzenia i brakiem możliwości ustawienia czegokolwiek pod siebie. Może za bardzo rozpieścił mnie Cowon s9 gdzie można każdą nawet największą drobnostkę w interfejsie ustawić pod siebie. Morał jest taki że następcy x-series nie kupie (chyba że mnie czymś zaskoczą, w co wątpie) a na następce s9 czyli J3 czekam z niecierpliwością i jeśli tylko fundusze pozwolą to go zakupie tym bardziej że Cowon mnie straszliwie zaskoczył niesłychaną częstotliwością updejtów do softu i ciągłym dodawaniem nowych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności