Skocz do zawartości

Najlepszy odtwarzacz CD/MP3


Gość mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zapytać jaki jest obecnie; dostępny na rynku; przenośny odtwarzacz CD/MP3(discman)o najlepszej jakości dźwięku i czy takie urządzenie może z powodzeniem konkurować (dźwiękowo) z playerami mp3 przypisanymi do najwyższej półki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest kilka bardzo dobrych, ale juz niestety nie produkowanych. Od jakiegos czasu je zbieram - moze niedlugo kilka wystawie na allegro lub e-bayu. Reszta to wartosc kolekcjonerska:).

Moi faworyci to: Iriver IMP-400/450/550, Panasonic SL-CT 810/820/905, Sony D-EJ955/1000/2000, Hitachi DMP770 i z dwa cieniutkie (doslownie) Philipsy, ktore nie dlugo do mnie dotra.

Mam pelne komplety z dobrymi bateriami, torbami i sluchawkami - w bardzo dobryn stanie technicznym i wizualnym. Wiecej na maila! Moj adres: darius.yankovski@wp.pl.

 

Przepraszam - zapomnialem dodac, ze dobry odtwarzacz CD + dobre sluchawki wg. mnie bija na glowe MP3ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności