Skocz do zawartości

Radio W H10


barl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie radia w h10. Nie ma go w moim menu. Czytałem w instrukcji że ponoć nie wszystkie modele H10 mają radio. Chciałem więc spytać czy jeśli zmienię oprogramowanie to będę miał dostępną tą opcję? A jeśli tak, to na jakie??? Pomóżcie proszę

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupowałeś w Polsce sprzęt sciągany przez oficialnego importera:

 

 

Jeśli masz H10 5GB możesz nie mieć radia.

 

Jeśli masz H10 6GB musisz miec radio.

 

Jeśli masz H10 1GB to napewno nie masz radia.

 

Jeśli masz H10 20GB to masz radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam h-10 6G a mimo to radyjka nie mam. Byłem dzisiaj w sklepie gdzie go kupowałem i mi powiedzieli, że radio mam, ale nie mam go w oprogramowaniu. Oprogramowanie muszę sobie niby ściągnąć. Pytanie tylko jakie, gdzie i jak to zainstalować. Na płycie w ogóle nie mam iriver plus co mnie także zaskoczyło, bo wiem, że powinno być w standardzie. Zaczynają mi się niepodobać te wszystkie zakręty które iriver dla mnie przygotował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiii, a gdzie Ty zes kupował tego playera?!

 

powiem Ci tak, pierwszy raz slysze o czyms takim zebys musiał instalwoac soft zeby miec radio.

 

jestes pewien ze to nie jest 5GB noFM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w galerii łódzkiej w autoryzowanym sklepie. Na kartonie jest napisane 6GB więc chyba się nie mylę, że powinno być radio. Mało tego w instrukcji jest o FM, na pudle także. Ja już wysiadam. Spędziłem dzisiaj 3 godziny przed kompem aby się czegokolwiek dowiedzieć. To wszystko jest bardzo zastanawiające.

 

Please Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpakować ;]

 

ale masz odtwarzacz UMS (taki który w Moim Komputerze ma własną literę dysku) czy UMS (taki co jest jako "urządzenie audio" widoczny)?

 

tu masz z opsiami:

>> H10 << | >> H10 2.51 UMS << | >> H10 2.51 MTP <<

 

... a tak wogóle to wypróbuj najpierw to (pobierz, rozpakuj, podłącz odtwarzacz i odpal): http://tnij.org/firmwareupdater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczny jest jako urządzenie audio (tak mi się z resztą wydaje, gdyż ,mimo że jest widoczny w moim komputerze, nie ma przydzielonej literki, a ikonka przedstawia odtwarzacz). Ten ostakni link KHRoN, który mi podałeś wyświetla mi się w języku arabskim czy jakimś takim po jego otwarciu. Nie wiem czy cokolwiek z nim zrobię. Udało mi się natomiast pobrać w eMule iriver audio. Może on coś pomoże???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz odtwarzacz MTP (iriver Plus nie działa z odtwarzaczami MTP)... do tego jeżeli jest oznaczony jako PURE to znaczy że nie ma radia ;]

 

odtwarzacz MTP można szybko i łatwo za pomocą iriver Firmware Updatera uaktualnić... wszystkie linki oczywiście mi działają (prowadzą do anglojęzycznej strony irivera)...

 

inaczej - tu masz linka do iriver Firmware Updatera: >> iriver - firmware <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odłącz odtwarzacz od komputera.

2. Wyłącz odtwarzacz.

3. Zresetuj odtwarzacz - wyjmij i włóż ponownie baterię. Jeszcze go nie załączaj.

4. Podłącz odtwarzacz do komputera.

5. Wciśnij i przytrzymaj przycisk "O" i tak trzymając załącz odtwarzacz, trzymaj "O" aż na monitorze zobaczysz "UMS Mode".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec mistrzu:) jeszcze Cię trochę pomęczę:)

 

O.K. instalacja poszła ale jest jeszcze mały problem. Firmware się nie wgrało.

 

To poszło:

My Webpage

 

Ale tu:

My Webpage

w tym czerwonym prostokącie nadal jest wersia v2.10, a nie jak wgrywałem v2.51

 

Wiesz coś o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze nie wiem co Ty masz z tym playerem. Poprostu nierealna jest wersja PURE w wersji 6GB ... bo takiej NIE MA.

 

jutro bede to wyjasniac... a co do firmwareu to niestey, to co opisał khron, to wsio... nie wiem co mozesz robic zle, lub co moze byc zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ten sam model iRivera (H10, 6GB) od wczoraj, jestem calkowitym laikiem w tej dziedzinie i tez mialem male problemy.

W moim przypadku instalacja najnowszego firmware'u wygladala troszeczke inaczej. Konkretnie - ostatni punkt z zalaczonego przez Ciebie obrazka przetlumaczylem raczej jako: wcisnij O i tak trzymajac wlacz odtwarzacz (ktory byl do tej pory wylaczony, w trakcie wykonywania tej operacji kabelek jest juz wpiety). Po takiej operacji wyswietla mi sie napis typowy dla H10, 20GB - "Emergency Connection". Aktualizacja przebiegla pomyslnie.

 

I mala uwaga odnosnie forum, przy rejestracji wyswietla sie komunikat:

Forum to powstało przede wszystkim aby pomagać i informować. Nie tolerujemy jakichkolwiek przejawów chamstwa - takie osoby są usuwane nieodwracalnie z forum. Aby kożystać z forum, musisz przestrzegać regulaminu oraz netykiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności