Skocz do zawartości

Monster Beats Tour Fake


NuBreed

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem inne monstery na aukcji była to licytacja nikt sie nie rzucał kupiłem je za 200zł od dziewczyny z USA(paczka wysłana z usa) w opisie miała że sprzedaje gdyż ma już inne słuchawki. Szkoda że nie pomyślałem o dowodzie zakupu ale słuchawki doszły i jak na razie jestem zadowolony. Oglądałem na youtube specjalna recenzje FAKE'ów i REAL'ów i prawda jest taka że moje mają wszystko to co REALE oprócz serial number'a przy jacku (chociaż koleś na nagraniu powiedział że nie wszystkie oryginały je mają) Także chyba trafiłem okazjexd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Pozwole sobie odkopać temat, zakupiłem podrobione monster beats z allegro za 60zł.

Co do jakości wykonania, jest źle, gumka z numerem seryjnym przy jacku w ogóle nie trzyma się całego jacka, można ją przesunąć w góre po kabelku, w lewej słuchawce gdy się nią potrząśnie coś tam kałacze (tak jak by przetwornik był odklejony ale podczas odsłuchu nie słychać tam jakiegoś trzeszczenia), kabel chyba długo nie wytrzyma bo sprawia wrażenie bardzo tandetnego. Brakuje czerwonego woreczka który dodają do oryginalnych a nawet niektórych podróbek. Mam wrażenie że kupiłem podróbke podróbki :P

 

Co do dźwięku...jest bardzo neutralny, brakuje mu trochę tonów wysokich, niskich jest zdecydowanie za mało i jest troche plastikowo. Sam dzwięk wydaje sie troche przytłumiony, jak by z za ściany. Jak by to powiedzieć...są strasznie płytkie :P

 

W porównaniu do moich PL21, baa co ja mówie, tu nie ma co porównywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hp89-okazja-monster-turbine-i1783434087.html

 

Myślicie, że to mogą być oryginały? Brakuje zdjęć rzeczywistych niestety. Ogólnie gość ma trochę słuchawek, w cenach całkiem interesujących, tylko nie wiem jak z ich oryginalnością. Miał ktoś do czynienia z tym sprzedającym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności