Skocz do zawartości

Monster Beats Tour Fake


NuBreed

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.p...r_dre_tour.html

 

 

Na pierwszy rzut oka wszystko ok, zastanawiające jednak już jest stwierdzenie sprzedawcy, że sprzedaje tanio, więc nie uznaje zwrotu i negatywów.

 

Na mail z pytaniem odnośnie numeru seryjnego świadczącego o oryginalności słuchawek umieszczonego na wtyku jack odpisał: "Nie ma numeru seryjnego"

 

Jednym słowem Fajnie wyglądające fejki za cenę dobrych słuchawek.

 

Chinole trzymają rękę na pulsie :woot:

 

Ciekaw jestem czy allegro przejęłoby się warnem użytkowników w sprawie oryginalności tychże produktów.

Facet ma sporo komentarzy... w tym kilka negatywów, jeden całkiem świeży za moim zdaniem fejki Audio-Technica ATH-PRO700

Co o tym sądzicie koledzy forumowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem wyglądają na oryginalne. Z tym numerem seryjnym to są sprzeczne informacje w internecie bo jedni mówią że musi być a ktoś inny mówi że kupił w Best Buy i nie ma numeru. Tak samo jak mówiło się że tył słuchawki musi być biały a potem okazało się że jest też wersja z polerowanym aluminium. Spróbuje poszperać bardziej i dam znać jaka konkluzja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaczek myslal ze kupuje oryginalne sluchawki ktore u producenta sa o 500% drozsze w aukcji nie wspominalem ze sa oryginalne tak sie napalil ze kupil 10szt nie chcem wystawiac negatywa ale musze poniewaz jego tok myslowy daje nam wiele do zyczenia

 

no gosc dobry... ale to chyba i tak podchodzi pod sprzedaz podrobek, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaczek myslal ze kupuje oryginalne sluchawki ktore u producenta sa o 500% drozsze w aukcji nie wspominalem ze sa oryginalne tak sie napalil ze kupil 10szt nie chcem wystawiac negatywa ale musze poniewaz jego tok myslowy daje nam wiele do zyczenia

 

no gosc dobry... ale to chyba i tak podchodzi pod sprzedaz podrobek, co nie?

Z czego to cytat, z jego komentarzy? Oczywiście, że jest to sprzedaż podróbek (do 2 lat za to, jeśli mi się dobrze zdaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że za sprzedaż podrabianych towarów grozi jakaś tam bliżej nieokreślona w kodeksie kara. I tak większość useró którzy nabyli fake'owe słuchawki, lub inne towary nie ma o tym pojęcia i myśli, że to dobry Deal.

Sporadycznie można spotkać negatywne komentarze odnośnie jakości wykonania czy też brzmienia.

Tak czy siak, allegro w 90% przypadków podejrzewam, nic z takimi aukcjami nie robi. Smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj je zobaczyłem... Co ciekawe gdyby dał lepsze fotki i 100 zł większą cenę mimo, że są podrobione poszłyby w ciągu weekendu. Jak koledzy wcześniej wspomnieli: nie przyjmuje zwrotów i nie udziela gwarancji kupił 3 pary... ma 5 aukcji.. no i jego shure- tak na bank nie sprzeda podrobionego towaru ;D A co do Allegro... gdyby usunęli aukcje z podrobionymi przedmiotami... hmm sami wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zakładać nowego topicu, zauważyłem dobre słuchawki od denona: http://www.allegro.p..._p372_nowe.html

 

jako że potrzebuję coś na miasto zamkniętego nausznego zastanawiam się nad nimi, na head-fi maja opinię mniejszych braci ahd1001. tylko czy ktoś potrafiłby stwierdzić czy to oryginały? Z wiadomych przyczyn sprzedawcy się nie pytam :) a to że nie posiada dowodu zakupu przy prawie nowych zapakowanych słuchawkach.. już jest dla mnie trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tych Denonow sie nie wypowiem, ale te Monster Tour to niestety fake'i a szkoda :(

Nie ma co w cuda wierzyc. Sprawdzie ebaya, tam mozna takie same kupic i to taniej ;)

Krotki tutorial na przyszlosc: http://forum.lowyat.net/topic/1217990

 

Swoją drogą gdyby nie tak szczegółowe zdjecia na tej jego aukcji to ciężko by było rozpoznac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rozmowy jaką przeprowadziłem z posiadaczem tychże monsterów, wynika, że graja jak denony c351, tzn, bardzo zbliżony do nich dźwięk. Jeżeli chodzi o jakość wykończenia, to nie zauważył by było coś nie tak z detalami konstrukcji. Jedyne do czego można się podobno przyczepić, to umiejscowienie litery "b" na dokach... podobno jedna jest lekko przesunięta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale mają wahania cenowe: 139 -> 169 -> 119 -> 99 zł :)

 

http://www.allegro.pl/item897743291_sluchawki_douszne_monster_beats_by_dr_dre_tour.html

Tak czy tak, zgłoszone do allegro, pewnie i tak nic z tym nie zrobią <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności