Skocz do zawartości

Shure SRH240


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić nówki SRH240 ale się zastanawiam czy warto dopłacać i kupić SRH240A? Czy te ergonomiczniejsze kształty naprawdę są tego warte?

Teraz niemal wszędzie sprzedają wersję A, która jest trochę lepiej wykonana. Obecnie często zdarza się, że sklepy sprzedają SRH240A, a podają w ofercie SRH240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

chcialbym nieco zmodowac moje 240-tki:

 

na poczatek: jakie pady polecacie do nich zamiast stockowych? Ktore beda pasowaly? Np. pady od HM5 bylyby ok (pasuja jak trzeba?), czy lepiej cos innego.lepszego? Interesuja mnie 2 opcje (obie rozwaze): skorzane/skropodobne lub welury. Jak poszczegolne pady wplyna na zmiane dzwieku sluchawek (wolalbym za bardzo nie zmieniac charakteru dzwieku)?

 

2-ga sprawa: zamiana stockowego kabla i wtyczki na cos innego. Co polecacie, i w jakiej cenie (powiedzmy kabel ok. 2m + wtyczka)?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do posiadaczy tych słuchawek, a mianowicie czy ktoś kupił je przez internet? A jeśli tak to w jakim sklepie? Sam się teraz zastanawiam gdzie je kupić i wychodzi, że najlepiej byłoby w sluchawki24, ma dobre opinie, ale nie wiem jak jest z pozostałymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupiłem w artmusic.pl

http://www.artmusic.pl/offer/5/15629/s.html#tab=tab-1

 

Cena- 210 zł, to dosyć tanio a co do przesyłki do 10 zł płaciłem za paczkomat. Gwarancja dodatkowa ze sklepu na 2 lata. Bym zapomniał. Nie wysłali SRH240 tylko SRH240A co uważam za plus :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję wygodnych/izolujących słuchawek nausznych. Nie stać mnie na wymarzone HM5, więc pomyślałem o Shure 240 + wymiana padów na te od HM5, na wypadek gdyby oryginalne mi nie pasowały. Czy moglibyście powiedzieć coś o tym połączeniu ?

Co do słuchawek szukam:

- nie chcę ostrej góry, wolę ładogniejszą, separację instrumentów, oraz oddaloną scenę, nie chcę prosto w twarz z odległości kilkudziesięciu centymetrów.

Dlatego wybór padł na CAL, Shure 240. budżet to 220 zł.

Edytowane przez jameshook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może Ameryki nie odkryje, ale widziałem na bodajże przedostatniej stronie wzmiankę o bassie w tych słuchawkach. Jako, że je mam i słuchałem w kilku źródłach to powiem co i jak. Nie robiłem bass modu Perula.

 

Z telefonem, czyli Wildfire S i mobilnymi playerkami jak: Shuffle 4gen, Creative Zen Stone i Sony nwz b152, dźwięk był czysty, bass szybki, ale było go mało. Z integrą(realtek alc 892) poziom głośności nie był taki zły, ale bassu nadal nie było tyle by się zadowolić w muzyce typu jazz, techno, czy rap. Natomiast...ktoś, kto wcześniej rzucił hasło o dobrym źródle miał racje. 240tki można napędzić prawie wszystkim, ale nie liczcie wtedy na odpowiedni bass. W domu używam ich z Fiio e10 olympus i polecam to rozwiązanie, bassu zdecydowanie przybywa, a przy takich kawałkach jak np. Candy Shop słuchawki lekko odskakują od uszu, ale nie słychać trzeszczenia w bassie - jest on czysty. Nie wiem jak się ma sprawa z innymi wzmakami, ale na pewno te słuchawki przy mocnym, źrodle(najlepiej lekko ocieplonym) nabiorą szybkiego i silnego bassu - oczywiste, że są słuchawki o wiele lepsze w tym aspekcie, ale gwarantuję, że przy mocnym źródle, nie będziecie narzekać na niedobór niskich tonów. To tyle ode mnie :)

Edytowane przez Darczez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

mam takowe po bas modzie, ale brak mi tego wyższego trochę

 

e3a0f7f9a27b2430f1fc53ebcd1ecb30.png

 

da radę jakimś domowym sposobem wypełnić tę dziurę na wyższym basie?

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności