Skocz do zawartości

Odtwarzacz - tylko jakość dźwięku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie używam odtwarzacza Meizu M3 w połączeniu ze słuchawkami Creative Aurvana Live! i jestem bardzo zadowolony (oczywiście po ustawieniu equalizera i jeszcze innej funkcji mogę śmiało powiedzieć, że mam mojego xonara d2 w kieszeni albo niewiele mu odstępującego grajka), z resztą w tabeli synergii na tej stronie to połączenie (niby z meizu m6 ale oba odtwarzacze grają jednakowo) ma ocenę 6 i jak najbardziej mogę się z tym zgodzić. Niestety gdy ponad rok temu kupowałem odtwarzacz myślałem, że 4GB będzie wystarczające teraz okazuje się, że jest to jakieś 4 razy za mało. Chciałbym aby odtwarzacz miał "soczysty" dźwięk nie wiem jak to dokładnie określić słowami, wyraźny wokal, i ładny bas, nie jestem jakimś fanem basu ale bez niego to nie ta sama muzyka. Słucham każdego gatunku muzyki, najczęściej chyba jednak rock, pop, synth pop, czasem metal. Pojemność 16GB minimum. Wyświetlacz - nie musi być duży, po prostu chcę na nim widzieć tytuł piosenki i w miarę łatwo znaleźć inną. Wczoraj testowałem moje słuchawki razem z Sonym A829 i Ipodem Touchem 2G. Z Sonym grało to dosyć dziwnie, w ogóle nie w moim guście czegoś tutaj brakowało, wokal nie był taki czysty i dźwięk nie był "soczysty", z Ipodem to w ogóle była tragedia, może nie totalna ale gorzej niż Sony. Chciałbym przeznaczyć około 600-700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nówek proponowałbym Sony z serii S, choć jeśli dźwięk Sony Ci się nie podoba to może Samsung P3, co do iPoda osobiście też nie jestem przekonany, moim zdaniem są lepiej grające playery w niższej cenie, a Touch dźwiękowo jest lekko przereklamowany, nowe Cowony mnie w żaden sposób nie zachwyciły, grają w porządku jednak za tą cenę można spodziewać się więcej (stary X5 bije wszystkie na głowe, zresztą jedynym porównywalnie grającym playerem jakiego słuchałem był sony z serii X), ponadto nie słuchałem żadnego z tych odtwarzaczy z CAL! więc niestety biorąc pod uwagę te słuchawki niezbyt się mogę wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Cowonie S9? Nigdy nie miałem żadnego odtwarzacza tej firmy, a ten mi się podoba. Bardzo ciekawie wygląda też Zune HD, co możecie powiedzieć o tych odtwarzaczach?

 

aha jeszcze jedno, co myślicie o tym aby kupić np FiiO L1 (LOD) do tego jakiś wzmacniacz słuchawkowy nawet takie FiiO E5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności