Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar kupić nowy telefon i zastanawiam się nad Iphonem... Pytanie czy jego funkcje odnośnie muzyki są takie same jak I bez phone (Iphod Touch) czy jest między nimi wielka różnica? I co w ogóle sądzicie o nim jako o sprzęcie do odtwarzania muzyki(szkoda że nie odtwarza FLAC'a)... Czy mógłbym się również dowiedzieć czy lepiej poczekać do nowego roku z zakupem jakiegoś odtwarzacza, mam na myśli to iż może wyjdą jakieś nowości na które jednak warto poczekać? I prosiłbym również o rade co do zakupu słuchawek, liczy się dla mnie kolor (nie to żebym nie patrzył na jakość ;) ale muszą być białe, bądź stylowe oraz douszne) na oku mam senki CX500 ,razery moray i MONSTER BEATS tour (chyba że znacie jeszcze jakieś inne stajlowe modele ;) , co do ostatnich to zdziwiła mnie strasznie niska ich cena na jednej aukcji allegro (już za późno 15 modeli poszło w 1 dzień, możliwe żeby były to podróbki? 250zł.) Pozdrawiam i proszę o pomoc

BTW: co do mp3\mp4 to zastanawiam się nad białym iphonem 32gb pytanie czy jest wart swojej ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnic między iPoTem a iPhonem nie ma - poza oczywistymi - żadnych :) Przynajmniej w sensie użytkowania/obsługi. Funkcje muzyki działają IDENTYCZNE. iPhone jako odtwarzacz sprawdza się - jak dla mnie - znakomicie! Owszem nie odtwarza FLAC, ale odtwarza m.in. ALAC :) Zaś obsługa/zarządzanie biblioteką muzy (w porównaniu z iTunes) to po prostu klasa i wygoda pierwszej kategorii. Jakość dźwięku jest moim zdaniem bardzo dobra, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli wolisz - tak jak i ja - mieć wszystko w jednym, czyli telefon i player, to chyba nie ma co się zastanawiać.

Hmm, jeśli już zdecydujesz się na iPhone, to bierz słuchawki z mikrofonem, byś mógł odebrać rozmowę w trakcie słuchania muzy. Inaczej to bez sensu :) W cenie do 200-250 zł chyba najlepiej wypadają NE7M, ale są czarne, więc może Apple InEar Dual Driver? W stolicznym outlecie iSource są po 206 zł bodajże. Białe, armatury, grają zacnie :)

Jak dla mnie iP jest wart każdej ceny :P Nie wyobrażam sobie żadnego innego telefonu, ot co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności