Skocz do zawartości

które słuchawki dokanałowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu 3 pary słuchawek. Chciałem kupić któreś na prezent tak właśnie do 100 zł ale nie mogę się zdecydować. Proszę o pomoc :)

 

model słuchawek:

 

1. AKG K 321

2. SoundMagic MP21

3. KOSS KEB 24

 

jeżeli chodzi o pierwsze mają zdaje sie najlepsze parametry, co do drugich podoba mi się dołączony pilot (tylko czy on działa na wszystkich playerach).

 

Jak juz pisałem są to słuchawki na prezent także nie potrafię trafić w barwę dźwięku jaka byłaby idealna dla tej osoby. Słucha w zasadzie wszystkiego. Od reagge przez pop do punku. Jeśli znacie jakieś inne dobre słuchawki dokanałowe (muszą wyciszać) w okolicach 100 zł chętnie poznam ich model. Polećcie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametrami się nie sugeruj. Nie świadczą o tym, że słuchawki będą grały dobrze

 

Jak rozumiem, muszą to być nowe słuchawki z gwarancją itp.

 

O AKG możesz poczytać tu: http://www.techfanatyk.net/akg-k321-miniaturowe-dj-ki/

Z SoundMagic (mówie ogólnie o słuchawkach tej firmy) jest tak, że jeden model zgrają się z danym odtwarzaczem, inny zaś będzie grał tragicznie, tak więc musiałbyś się najpierw dowiedzieć, jaki odtwarzacz ma osoba, której chcesz kupić słuchawki

O KOSSach nic nie wiem, w ogóle mało o nich w internecie, więc się nie wypowiadam.

 

Podobno nieźle grają Philipsy SHE9800, SHH9700 i SHE9700.

 

Jeśli dowiesz się o odtwarzaczu, kup odpowiedni model SoundMagic'ów, jeśli nie to AKG lub któreś z Philipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z SoundMagic (mówie ogólnie o słuchawkach tej firmy) jest tak, że jedne słuchawki zgrają się z danym odtwarzaczem, inne zaś będą grały tragicznie, tak więc musiałbyś się najpierw dowiedzieć, jaki odtwarzacz ma osoba, której chcesz kupić słuchawki

Z tym się kompletnie nie zgadzam. Z całej oferty, jedynie PL30 są dość wybredne (np. nie współgrają najlepiej z iPodami), natomiast reszta słuchawek jest bardzo uniwersalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hmmmm ja osobiście kupiłem ostatnio Sennheiser CX300 II za 130 zł nowe ze sklepu z gwarancją jeszcze do końca się nie wygrzały ale mogę je proponować każdemu jestem z nich zadowolony graja z ipodem 4gen wszystko czyściutko gra i nie mam żadnych zastrzeżeń do tego są ładne więc może dozbieraj te 30 zł i zainwestuj w nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

zamierzam kupic sluchawki dokanalowe/douszne (nie wiem jaka jest w tym roznica) ktore beda dzialac z tel. kom. Nie chcialbym wydawac wiecej niz 130 bo zamierzam rowniez kupic CAL do kompa.

 

Slucham muzyki trance, dance, HH. Lubie dobra jakosc dzwieku, gleboki i niski bass (efekt wszystko sie trzesie:])

Stycznosc z sluchawkami dousznymi mialem i nie przeszkadzalo mi az tak to wypadanie.

 

No i teraz pytanie ktore?

Kiedys znalazlem taki art. http://nvision.pl/Wielkie-porownanie-sluch...8-ndetails.html i dlatego zaciekawily mnie SENNHEISERy CX300:) Model CX 350 wysokoczyl mi tak przypadkiem i az tak drogie nie sa w porownaniu z CX300.

Wiec jesli bede glownie uzywal ich z tel.(jakims z androidem jeszcze nie wiem jakim) czasem z kompem (bo te beda wygodniejsze zeby zasnac przy muzyce niz CALe:) to chyab nie warto mi szukac drozszych?

 

Moze ktos sluchal tych senkow cx300 albo zna lepsza opcje?

Aha no i jeszcze jedna sprawa. WIem ze na allegro mnostwo podrobek na ktore nie chce trafic. Dlatego wolalbym kupic w jakims sklepie internetowym w dobrej cenie miec pewnosc ze to nie FAKE. Dlatego ile koszutja takie pewne oryginalki CX300?

 

Jest jeszcze taki ciekawy model zestawu sluchawkowego od SE MW600. Bezprzewodowy ale bardzo cicho o nim w necie. Na jakies stronce zagranicznej czytalem o nich i opisywali go dosc pozytywnie. Ale sa to jakies zwykle sluchawki od SE ktore jakos do mnie nie przemawiaja...

 

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne cx300 wbrew obiegowym opiniom, nie są takie złe, jednak nie będę oryginalny i polecę sm pl30.

 

A i takie małe pytanie: " czasem z kompem (bo te beda wygodniejsze zeby zasnac przy muzyce niz CALe:)" - z komputerem zasypiasz? :D

 

Btw. z androidów Hero gra moim zdaniem najlepiej, potwierdzają to opinie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne cx300 wbrew obiegowym opiniom, nie są takie złe, jednak nie będę oryginalny i polecę sm pl30.

 

A i takie małe pytanie: " czasem z kompem (bo te beda wygodniejsze zeby zasnac przy muzyce niz CALe:)" - z komputerem zasypiasz? :D

 

Btw. z androidów Hero gra moim zdaniem najlepiej, potwierdzają to opinie w internecie.

 

Dokladnie:D Lozeczko swoje mam nie opodal lozeczka komputerka i lubimy sobie "pogawedzic" przed snem xD

 

Oryginalne cx300 wbrew obiegowym opiniom, nie są takie złe, jednak nie będę oryginalny i polecę sm pl30.

 

A i takie małe pytanie: " czasem z kompem (bo te beda wygodniejsze zeby zasnac przy muzyce niz CALe:)" - z komputerem zasypiasz? :D

 

Btw. z androidów Hero gra moim zdaniem najlepiej, potwierdzają to opinie w internecie.

 

Dokladnie:D Lozeczko swoje mam nie opodal lozeczka komputerka i lubimy sobie "pogawedzic" przed snem xD

 

 

Hmm...a w tych SM PL30 nie bedzie brakowalo mi basu;> ja go bardzo lubie a gdzies tu przeczytalem ze nie jest go duzo:P

A te SM MP21 jak SIE MAja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności