Skocz do zawartości

IE7 w MP3Store za 120zł


holdegron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi się ze jest to jedynie rezerwacja tych słuchawek, ponieważ taki dopisek posiadają na liście zakupów (w przeciwieństwie do innych słuchawek).

Ciężko jednak powiedzieć jak miałaby wyglądać taka rezerwacja bo nie ma nigdzie podanej finalnej ceny czy terminu dostawy.

Może podana cena jest już ceną finalną tylko nie mają ich na stanie? co jest mało prawdopodobne ale ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to cena za jakieś 3 lata ,a zamówienia robią już teraz ??

 

Z tej ceny nie da zrobić żadnego klucza wg którego można by stwierdzić w jaki sposób się walnęli ..

 

No chyba ze robią u nas Black Friday, czyli 75% taniej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to , że jest to kwota która chcą jako zaliczkę/rezerwację (?) ale przecież gdy ktoś wybiera formę płatności przelewem i wysyłkę kurierem pod dom no to jak mówi ffs w paczce nie będzie małej karteczki z napisem :

 

"rezerwacja " :D  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja oznacza to, że słuchawki wyślą wtedy, gdy będą mieć je na stanie w cenie 120zł. Gdyby tak nie było to chyba by kazali sobie płacić ceny słuchawek, żeby zarezerwować, tak jak to jest w przypadku AKG: http://www.mp3store.pl/,nauszne,akg%20k%20181%20dj,2007141213747132823.htm

 

Mimo tego i tak nie liczcie, że je dostaniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napisali, że cena wynosi 120 zł to w przypadku żądania przez nich wyższej ceny mamy prawo odmówić zapłacenia, a powiem nawet więcej. Wielokrotnie zdarzało mi się w sklepach stacjonarnych, że jeśli cena na półce była niższa niż ta, o której dowiedziałem się przy kasie to dostawałem produkt w cenie jaką widziałem na wystawie. Może i tutaj ma to zastosowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin sklepu: Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Choć moim zdaniem to może byc tak, jak mówi Roni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest napisane, że pierw mamy zapłacić 120 zł, a potem resztę. Wiele produktów na stornie ma status "Rezerwacja" a mają cenę końcową. Dlatego jeżeli jest to błąd to każde zamówienie ma prawo być odrzucone i nie mają prawa się domagać dopłaty do tych 700 zł +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności