Skocz do zawartości

Iriver T30 Czy T20? A Moze Cos Innego


Gość Aspekt

Rekomendowane odpowiedzi

mam dwa podstawowe pytania:

poszukuje mp3 playerka w okolicach 500zl i podkreslam zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku

mozecie cos poradzic?????

 

myslalem o dwoch playerkach iRivera T30 i T20:)

 

i pytanie drugie co lepsze mp3 player na AAA czy akumulator???

Z tego co czytalem to akumulator wytrzymuje kolo 2-3 lat w zaleznosci od uzytkowania a koszt wymiany to 150zl natomiast z bateriami AAA nie ma dodatkowych kosztow:)

Prosze o pomoc i doradzenie:)

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mialem taki sam problem jak Ty ....

Postanowilem kupic T30 ... nie uwierzysz ... nie zaluje ! Playerek jest Boski ... i nie jest on wcale brzydki, jest super lekki... bateryjka trzyma jak najbardziej dlugo ... (nie wiem ile dokladnie ) Jakosc .. jejus poezja, tony niskie jak i wysokie sa naprawde inponujace, tak z czystej ciekawosci wzielem suchawki TDK-a pozniej Grundika, pozniej Panasonica ... eh .. ale dolaczone do T30 sa o wiele ale o wiele lepsze ... jak sucham teraz iriverka to czuje sie jak na jakims koncercie. Nie moge zapomniec o dyktafonie, jest rowniez wspanialy, nagrywam sobie wyklady a w domu sobie wlacze jak ide spac ... :lol: Wybralem w sumie go dlatego ze ma AAA oraz ze byl tanszy,,, czeka Mnie jeszcze kupno ladowarki do AAA juz mam wybrana tylko zamowic ... wiec zaden problem... Jesli masz jakies pytania, bardzo prosze, odpowiem w miare mojej wiedzy <_<

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T30 nie jest cichy !! j

 

Ja sucham na 27 do 30 ... i jest naprawde glosno ...

Fakt jest faktem ze jak mam bardzo slabej jakosci mp3 to musze robic ponad 30 ... 40 to tylko mam jak sucham cos z nagranego z dyktafonu, ale to dlatego ze z bardzo daleka bylo nagrywane ...

 

Pozdrawiam <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz cos taniego a dobrego to zastanowiłbym się and iAudio G3 512mb za 399zł. Zasilany jest zwyklym paluszkiem i dziala ok 30h na jednym ładowaniu :)

 

Jak dla mnie na razie najlepsza oferta w tym przedziale cenowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności