Skocz do zawartości

Sony S639f problem z USB


MaxManUtd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu coś się porypało z Soniaczem, problem jest taki, że gdy podłączam go do kompa to wyskakuje mi chmurka z komunikatem "nie rozpoznano urządzenia usb" i co oczywiste z odtwarzaczem nic się nie dzieje, tzn nie ładuje się, zachowuje się tak jakby kabel nie był w ogóle podpięty. Co jakiś czas po podpięciu kabla do USB Windows normalnie go odnajduje i wszystko śmiga tak jak powinno. Dodam że dzieje się tak nie tylko na moim komputerze, testowałem na 3 różnych, wszędzie to samo. Testowany każdy port USB. Samych sterowników do Sonego przecież nie ma, więc nie da się nic zaktualizować.

 

Zetknął się ktoś z takim problemem, bądź ma pomysł jak go rozwiązać, nie korzystając rzecz jasna z serwisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wina stoi po stronie komputera.Jakiego masz windowsa przypadkiem nie MX czy jakiś inny modyfikowany?U mnie na MX było takie coś, ale nie tylko z sonym tylko każdym urządzeniem pod usb, np z pevdrivem otwierał się kreator jakiś dodawania sprzętu i trzeba było kliknąć"zainstaluj automatycznie".Na normalnym XP było normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikowany, XP Pro z nakladką od 7ki. Ale to samo jest u kolegów na Viscie ;\ Tym bardziej że wcześniej wszystko normalnie działało, zainstalować nic nie mogę bo w żaden sposób nie chce odnaleźć odpowiedniego sterownika :( Zrobiłem już nawet tak że gdy normalnie odczytało mi odtwarzacz to spisałem sterownik jaki odpowiada za to urządzenie, potem jak ponownie wyskoczyło mi "nie rozpoznano urządzenia usb" daje aktualizuj sterownik, wskazałem folder z odpowiednim sterownikiem i lipa nic nie znajduje :(

 

Chyba trzeba będzie przejść się do salonu Sony, może są tam jakieś w miarę ogarnięte osoby co bedą coś wiedzieli na ten temat a nie zwykli sprzedawcy ; P

 

EDIT: Byłem dzisiaj w salonie Sony, wina leży po stronie kabla, mimo że fizycznie nic nie jest z zewnątrz uszkodzone coś jest z nim nie tak, ponieważ na ich kablu wszystko śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności