Skocz do zawartości

Sony NWZ-A816 - nieuruchamia sie


_P_I_O_T_R_E_K_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Sony Walkman NWZ-A218 od roku ... wszystko działało bez zarzutu dopuki nie stała sie ta dziwna historia ... otórz odtwarzacz wpadł do wody lecz co było dziwne działał dalej ... zostawiłem go na wysuszenie i dalej działał ... gdy wróciłem ze szkoły nic sie nie wyświetlało ... podłączyłem go do USB w laptopie i wyświetla się logo walkman i napis "every moment has its music" i dalej nic ... resetowałem go wiele razy wyjmowałem kabel i wkładałem go ale nic ... pare razy wyświetlił sie jeszcze pasek wczytywania ale sie zacinał w różnych miejscach ... co zrobić ?? kompute go niewykrywa ... z góry dzięki ...

 

próbowałem go jeszcze resetować i wyjmować i wkładać kabel USB ... i pasek ładowania doszedł do końca wyświetlił się napis że bateria słaba więć szybko wyjołem i podłączyłem ponownie kabel ... i czarny ekran ... teraz prawie zawsze jest ten pasek ale zavina się w połowie lecz komputer dalej go nie widzi ... prosze pomocy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podejrzewam ze przyczyną jest kompletne rozładowanie baterii, bo skoro raz Ci się włączył i wyskoczył komunikat o słabej baterii tzn. że sam odtwarzacz działa. W momencie gdy bateria jest totalnie rozładowana nie da się naładować Sonego przez kabel USB ponieważ ma on zbyt małe natężenie prądu, trzeba go podłączyć pod ładowarkę sieciową która ma większą moc. Ładowarkę kup na necie albo pójdź do serwisu/salonu Sonego, myślę że powinni mieć ładowarkę sieciowa do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ty w ogóle gadasz ? Ja kupiłem swojego a828 i również był kompletnie rozładowany nawet się nie chciał włączyć ,w ogóle nie reagował . Podpiąłem pod usb od razu zaczął się ładować . Co Ty tutaj wciskasz za teorie ? Skoro wpadł do wody nic nie poradzisz .Są dwie możliwości albo po prostu uszkodził się soft lub doszło do spięcia po zalaniu i uruchomieniu go (za krótko go suszyłeś ,albo włączałeś od razu po wyciągnięciu z wody co jest dużym błędem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przemi ale jak wpadł do wody to doszło na baterii prawdopodobnie do zwarcia i uszkodzenia ogniw a takiej baterii już nie naładujesz za bardzo:P

Jesli jest mozliwosc daj do niego nowa baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemi ale jak wpadł do wody to doszło na baterii prawdopodobnie do zwarcia i uszkodzenia ogniw a takiej baterii już nie naładujesz za bardzo:P

Jesli jest mozliwosc daj do niego nowa baterie.

 

 

No toć to chyba napisałem no nie ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania kolego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności