Skocz do zawartości

Zbiorowe zamównienie iBasso LOD


Jini

Rekomendowane odpowiedzi

Za 5 dych mógłbym poskładać LOD na wtyczce takiej, jak ta od iBasso, tylko zamiast gniazda jack od razu wyprowadzony solidny kabel z posrebrzanej plecionki zakończony neutrikiem. Całość można wsadzić w oplot nylonowy, jeśli ktoś woli. Tylko musiałoby być z 5 chętnych na start...

 Ile czasu by ci to zajęło  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ahh, to się pomylilem, byłem pewny, ze ustawie glosnosc, włącze lod i będzie działało.. W takim razie będzie trzeba złożyć jakiś prosty amp.

Hmm a jak to się ma do mojej stacji logitecha? Tam tez wszystko idzie przez docka i jest możliwa regulacja glosnosci przez pilot, pokretlo, odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - możliwe, że stacja dokująca ma jakiś wlasny potencjometr/regulator głośności. moja stacja tez gra dosc cicho, jest z nią pilot i dlatego podejrzewam ze wartosc wyjsciowa jest ustawiona dosc nisko. a ze z rockboxem pilot nie dziala... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - możliwe, że stacja dokująca ma jakiś wlasny potencjometr/regulator głośności. moja stacja tez gra dosc cicho, jest z nią pilot i dlatego podejrzewam ze wartosc wyjsciowa jest ustawiona dosc nisko. a ze z rockboxem pilot nie dziala... :P

Z Focala ta stacja? Jeśli tak - mam tą samą ;) Jak się dodusi pilota i przytrzyma, to trochę jednak zmienia głośność. Reszta guzików nie działa całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem LODa od tego gościa>>> 

 

http://cgi.ebay.pl/IPOD-LINE-OUT-DOCK-WITH-STEREO-JACK-BLACK-COLOR_W0QQitemZ290331576970QQcmdZViewItemQQptZOther_MP3_Player_Accessories?hash=item43991c4a8a

 

wyszło za wszystko 35zł

 

i raczej nie różni się od tego ibasso>>> http://www.ibasso.com/en/products/show.asp?ID=33

 

powiedział bym że to to samo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5 dych mógłbym poskładać LOD na wtyczce takiej, jak ta od iBasso, tylko zamiast gniazda jack od razu wyprowadzony solidny kabel z posrebrzanej plecionki zakończony neutrikiem. Całość można wsadzić w oplot nylonowy, jeśli ktoś woli. Tylko musiałoby być z 5 chętnych na start...

Ja potrzebuje LODa z gniazdem, żeby móc wpiąć iPoda pod wzmacniacz stacjonarny przez kabel jack-2xchinch.

 

"cannot work with iPod Touch 2 Gen & iPhone"

 

i raczej nie różni się od tego ibasso>>> http://www.ibasso.com/en/products/show.asp?ID=33

 

powiedział bym że to to samo

"Compatible with iPods, iPhones, iTouchs"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zamiast wtyczki jack dać 2x RCA + kabelek nie 5 czy ileś cm a z metr czy dwa. Wyjdzie kilka zł drożej, ale z mojej strony nie ma problemu. Jak ktoś nie chce srebrnej plecionki, to może być Klotz MY-206, Cordial czy co tam tylko.

Kwestia czy w ogóle byliby chętni na takie LODy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boals zauważ , że na stronie iBasso są do wyboru 2 line-out'y z czego jeden współpracuje z iPodem Touch 2g - 15USD . A drugi nie jest opisany więc prawdopodobnie pasuje yulko do starszego typu - 14USD . ;)

 

Jestem ciekawy czy w ogóle taki LOD będzie lepszy od tego Fio

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zamiast wtyczki jack dać 2x RCA + kabelek nie 5 czy ileś cm a z metr czy dwa. Wyjdzie kilka zł drożej, ale z mojej strony nie ma problemu. Jak ktoś nie chce srebrnej plecionki, to może być Klotz MY-206, Cordial czy co tam tylko.

Kwestia czy w ogóle byliby chętni na takie LODy? :)

Ogólnie opcja z kabelkiem byłaby fajna. Ja jednak chciałbym uniwersalnego LODa do MxM + stacjonarnie. IC mam, także...

Myślę jednak, że to co oferujesz to bardzo dobra propozycja.

 

boals zauważ , że na stronie iBasso są do wyboru 2 line-out'y z czego jeden współpracuje z iPodem Touch 2g - 15USD  . A drugi nie jest opisany więc prawdopodobnie pasuje yulko do starszego typu - 14USD . ;) 

No tak ale my raczej zamawialibyśmy tego za 15$ bo tren drugi już wyprzedany...

A dla mnie kompatybilność z nowymi iPodami jest kluczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zamiast wtyczki jack dać 2x RCA + kabelek nie 5 czy ileś cm a z metr czy dwa. Wyjdzie kilka zł drożej, ale z mojej strony nie ma problemu. Jak ktoś nie chce srebrnej plecionki, to może być Klotz MY-206, Cordial czy co tam tylko.

Kwestia czy w ogóle byliby chętni na takie LODy? :)

Ogólnie opcja z kabelkiem byłaby fajna. Ja jednak chciałbym uniwersalnego LODa do MxM + stacjonarnie. IC mam, także...

Myślę jednak, że to co oferujesz to bardzo dobra propozycja.

 

Jeżeli powstałby LOD z plecionką i za w miarę sensowne pieniądze to bym się pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio przyzwoitego dla siebie i ceny są kosmiczne. Suma dochodząca momentami do 250 dolców za dwie wtyczki i kawałek kabla to jakaś paranoja i choćby nie wiem jakiej to było jakości cena w żaden sposób nie jest adekwatna. Z kolei taki Fiio L1 z kablem grubości jednego przewodu z Klotza MY-206 to kpina w drugą stronę i na dodatek kosztuje 19 zł.

 

Liczyłem tak 'na szybko' i wyszło mi, że od jakiś 5 sztuk (mniej się nie opłaca z uwagi na koszty przesyłek części, ilość potrzebnego kabla i ogólnie logistykę) dałoby się to spokojnie poskładać na dobrych materiałach z moją robocizną w granicach 50 zł. Wydaje mi się, że cena nie jest jakaś straszna a jakością tę sznurówkę od Fiio przeskoczę na pewno. Jeśli chętnych byłoby więcej - cena pewnie trochę spadnie, nie wiem jak to wyjdzie w praniu. Drożej nie będzie na pewno ;)

 

A, no i u mnie byłoby możliwe ustalenie detali jak właśnie rodzaj kabla, długość, wtyczki, oploty... (w rozsądnych granicach oczywiście :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest o kabelku LOD wiec problemu nie ma. Byle ludzie się deklarowali jaki chcą.

 

Mam dodatkowa wiadomość od iBasso i niestety nie oferują żadnych zniżek przy większych zamówieniach.

 

Czy bierzecie pod uwagę, że do 22EUR za paczkę nie ma cła ani VAT (powiedzmy jakies 90 PLN)

Powyżej jest VAT a przy droższych (nie pamiętam czy 50 czy 150 EUR) jest cło i VAT.

 

Czasami iBasso można kupić via eBay lub via headroom i przesyłka jest tansza. Przypomnę, ze jak zmiescimy się gdzies w 30 USD to nie ma cła i VAT. Przy zbiorowym zamówieniu cło i VAT wydaje się pewnikiem, tym bardziej ze iBasso nie będzie zanizac wartosci przesyłki (gdyż oni wysyłają przesyłki ubezpieczone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest o kabelku LOD wiec problemu nie ma. Byle ludzie się deklarowali jaki chcą.

 

Mam dodatkowa wiadomość od iBasso i niestety nie oferują żadnych zniżek przy większych zamówieniach.

 

Czy bierzecie pod uwagę, że do 22EUR za paczkę nie ma cła ani VAT (powiedzmy jakies 90 PLN)

Powyżej jest VAT a przy droższych (nie pamiętam czy 50 czy 150 EUR) jest cło i VAT.

 

Czasami iBasso można kupić via eBay lub via headroom i przesyłka jest tansza. Przypomnę, ze jak zmiescimy się gdzies w 30 USD to nie ma cła i VAT. Przy zbiorowym zamówieniu cło i VAT wydaje się pewnikiem, tym bardziej ze iBasso nie będzie zanizac wartosci przesyłki (gdyż oni wysyłają przesyłki ubezpieczone)

Cło jest powyżej 150Euro jeśli przesyłka jest z krajów poza Unii Europejskiej. Cło na części/podzespoły elektroniczne wynosi 0% jeśli dobrze pamiętam. VAT prawdopodobnie 22%. VAT płacony jest zawsze jeśli celnicy się przyczepią do przesyłki.

Cło i VAT nie obowiązuje przy przesyłkach z Unii Europejskiej dlatego np. z Qables.com przesyłka była by taxfree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności