Skocz do zawartości

Stereo/ 2+1 do pokoju 20 m2 do 2200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z nieoczekiwanym przypływem gotówki, planuje kupić moje pierwsze, własne stereo(to co mam w stopce, stoi w pokoju moich rodziców). Budżet to tak jak napisałem 2200 +/- 100zł. Słucham każdego rodzaju muzyki, więc sprzęt musi być w miarę uniwersalny. Myślałem nad następującymi modelami:

Yamaha Pianocraft E810+ Sub FSW150

Denon D-M37

Fatman KLIK

Roth KLIK

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się przymierzam do kupna Yamaha Pianocraft E810+ Sub FSW150 w najbliższym czasie. W "Audio Video" seria Pianocraft ma zawsze świetne recenzje, lepsze od podobnych zestawów Denona na przykład i właśnie E810 jest najmocniej rekomendowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad miniwieżą i wszyscy polecają Yamaha Pianocraft E810  . Nie wiem czy wynika to z tego , że zestaw jest bardzo popularny i wiele osób go ma nie słuchając innych rozwiązań w tej cenie czy rzeczywiście Yamaha  Pianocraft jest bezkonkurencyjna . 

 

Od jakiegoś czasu można kupić nowszą wersję Yamaha Pianocraft z tym , że na razie nie ma żadnych opini na ich temat i cena jest sporo wyższa względem poprzednich modeli : http://www.tophifi.pl/aktualnosci/id/36/nowa_kolekcja_pianocraft_anniversary_audiophile_edition_/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sam sie orientowałem jakiś czas temu to Pianocraft jest po prostu bezkonkurencyjny jeśli chodzi o cena/jakość. Dodatkowo łatwo można rozbudowywać zestaw wymieniając kolumny na lepsze bo jednostka bazowa jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja miałem pare latek temu Pianocrafta, i jak teraz posłuchałem to odczucia jakby gorsze. Może pierwsze modele miały lepsze podzespoły.

Może złóż zestawik z używanych klocków. Ten co mam w stopce bedzie cos kolo tego. Szczególnie monitory Dynaudio polecam. Napewno to zagra lepiej niz wiezyczka Yamahy, szczególnie w pokoikach ok 20 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Audio Video Pianocraft e320 ma 90% oceny ogólnej. Piszą że to dobra rzecz (dosłownie) i że jak na taki miniaturowy zestaw ma wspaniałą dynamikę i spokojnie nagłośni pomieszczenie 25m2 zwłaszcza jak dokupimy subwoofer (ma ofc wyjście specialne), a do małego pomieszczenia wręcz idealna no i wtedy zamykamy się w kwocie 1400zł i nic więcej nas nie interesuje. Polecam lekturę na ich stronie, niestety płatna smsem za 2zł, ale chyba warto bo w końcu to rzetelna i fachowa recenzja a nie opinia od niechcenia kogoś kto sprzęt słyszał gdzieś kiedyś mimochodem. Za 200zł więcej, mamy ten sam zestaw wzbogacony o napęd DVD - w audio video 93% (jako zestaw audio-video, nie audio jak e320)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na audiostereo chyba jest troche o pianocraftach.

jest to najlepiej grajacy zestaw combo no ale do porzadnych głośników to mu troche jednak brakuje, dlatego duzo osób zmienia od razu głośniki na lepsze-> mission lub lepsze np dynaudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności