Skocz do zawartości

Ipod touch 1G


meros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie odnośnie odtwrzania muzyki w w/w modelu. Chodzi mi konkretnie o bas (bo reszta gra świetnie).

Czy jest jakaś możliwość zwiększenia basu w touch 1g? Próbowałem wszystkich ustawień EQ i zmiany były niewielkie. Dodam, że nie chodzi mi tutaj o słuchawki. Posiadam EP 630 oraz Senki PX 100.

Porównujac,z odtwarzaczem sandisk sansa, czy juz nawet SE k800i, to pod tym względem bas jest sporo lepszy. Z góry zaznaczam, że nie chodzi tutaj o kwestie przyzwyczajenia się itp, ale różnica jest dosc duza. Jeśli ktoś mógłby dać jakąś rade, sugestie byłbym wdzięczny,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Touch należy do tzw zimnych playerów ..

Dziwi mnie to że na PX100 też masz za mało basu ..

Jest na to rozwiązanie .. nazywa się Fiio E5 , to wzmak słuchawkowy z podbiciem basu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Touch należy do tzw zimnych playerów ..

Dziwi mnie to że na PX100 też masz za mało basu ..

Jest na to rozwiązanie .. nazywa się Fiio E5 , to wzmak słuchawkowy z podbiciem basu ..

Miałem takie połączenie.

 

iPod Touch 1g + Fiio E5 + standardowe słuchawki do ipoda lub sennheisery hd 205 = różnica w basach minimalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności