Skocz do zawartości

Philips Key015 512 Mb


lizack

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mnie w nim zaciekawiło to 2 typy zasilania - do wyboru, co kiedy potrzebne (?): AAA i wew. Li-po. Jednak czasy działania strasznie marne, w sumie deklarowane 13h (niewiem czy w tym przypadku moge sobie tak ssumować :) ?) czyli w real wyjdzie z 7h... :]

 

Mała moc wyjściowa, pasmo przenoszenia, stosunek sygnał szum; Nie odtwarza ogg.

 

 

Może się podobać... :)

 

 

 

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sadzisz ze za cene 220 zl sie oplaca ???

Nie mi to oceniać. Nie znam Twoich wymagań. Po ubogim opisie plajera trudno go sklasyfikować, a niewłąściwe jego ocenienie będzie bezpodstawne, jednak dane techniczne, nie wróżą dobrej jakości dzwięku (bo to przecież najważniejsze), a i reszta, nie jest idealna.

Jeśli masz szanse by go odsłuchać to zrób to i sam oceń "czy się go opłaca".

 

Cena sklepowa? Tożto jest pomyłka, chyba że w rzeczywistości jest warty 600zł... (phe). Kupować go tylko dlatego że masz szanse go zdobyć 3 razy taniej niż w sklepie jest bezsensu.

 

Ja (!) już bym wolał zapolować na Samsunga YP-U1 (taki przykład), przynajmniej coś o nim wiadomo i wiadomo że jak na swoją cene - jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności