Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić Ipod Nano 8GB 5G za 500-600zł. Obecnie mam iRiver Clix 2 4GB, z którego jestem zadowolony. Jednakże chciałbym spróbować czegoś nowego. Mógłby mi ktoś przybliżyć markę Apple i podzielić się ze mną wrażeniami z użytkownia iPoda, a w szczególności tego, co podałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci pieniędzy? To jest aż 5 stów! Za to możesz mieć jakiś na prawdę wypasiony plejer, a o Nano się nie wypowiadam, bo musiałbym użyć niecenzuralnych słów...

Może opiszesz jakoś dźwięk Nano 5G? Bo nie widzę żadnych opinii na forum. Bo o 4G jest sporo i sam niestety też miałem okazję go słuchać - jeden wielki niewypał. Warte polecenia są Nano 1G, 2G, Touch, Video 5G, 5,5G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie lepiej jak zakupisz Toucha 2G 8GB za cenę Nano 5G. Poczytaj forum to dowiesz się, dlaczego go polecam. Zresztą sam go mam i zarówno z HD 595 jak i Phonakami Audeo PFE gra on idealnie. A jak trafisz na okazję to i kupisz 2G 16GB za te pieniądze (ja za swojego 2G 16GB nówkę dałem 540zł). Po prostu hi-end jeśli chodzi o odtwarzacze przenośne.

Zaraz powiesz, że Touch ma niepotrzebne bajery itp. Ale jak chcesz świetnego dźwięku to chyba warto poświęcić się dla takiej cegiełki (choć Clix 2 też taki mały nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 5G jest fajny, ma kamerkę, można filmy nagrywać i oglądać na nim, poprostu wypas. Tak naprawdę to można sobie takie playery o kant %$&@!

Za taką kasę wybierz coś sprawdzonego np:

- starsze iRivery

- polecanego toucha

- niektóre modele Cowona

Wybór w tym przedziale cenowym jest bardzo duży i nie ma co oglądać się na tego ipoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności