Skocz do zawartości

Komponenty do k81dj.


QbaTT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zrobić recabling moim kochanym k81dj :)

Wkurza mnie ich oryginalny, cienki i dłuuuuuuuugi kabelek.

Nie chce kabla który będzie gruby jak ten od żelazka :P ważne, żeby był wytrzymały i solidny.

Wtyk, rozumiem że coś od neutrika. ? 3,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak takie kabelki Sennheisera nadawałyby się do DJ'ek? Macie jakieś doświadczenia?

 

http://www.allegro.pl/item843508383_sennheiser_81435_kabel_wymienny_hd600_hd5xx.html

 

http://www.allegro.pl/item843055063_sennheiser_92885_kabel_wymienny_do_modelu_hd_650.html

 

http://www.allegro.pl/item845228119_sennheiser_hd_200_210_270_570_575_kabel_wymienny.html

 

Zrekablowałem swoje Conducfilem ale jest zdecydowanie za sztywny i przenosi zbyt dużo wibracji. Roland wspominał, że warto użyć kabla od HD 650.

 

Czy te powyższe mogą być nieoryginalne? Czy warto przepłacać, czy może wziąć ten tańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja znalałem lepsze wyjscie, wkońcu zajmuje się tym dość często, robie słuchawki dla Was, więc wymyśliłem że warto zapłacić ciut wiecej za kabel i kupić CORDIAL CMK 422, ponieważ, jest on gruby ale i cieńki(już tłumacze) jak wiemy składa się on z dwuch dużych zył, a w każdej z nich mamy 2żyły przewodzące+ekran, czyli automatycznie tnąc cały kabel na poł i z dwóch dużych żył zostawiając jedną mamy ******sty kabel, bo jest on cieńki(w oryginale 2 zyły mają 4mm X 8mm) bo ma niecałe 4mm srednicy, to o 1mm więcej od conducfila, wiec niewiele(conducfil jest za luźny w oplocie a ten idealny) a jego giętkość i jakość mówi wiele i przemawia za nim! po 2 primo, na taką połówke CMK422 włożymy oplot 4mm srednicy, oraz małego jacka neutrika bez męczarni! CPK220 to szajs, ma 5mm i niestety małe jacki neutrika są za wąskie i kabel nie przechodzi, trzeba kombinować a efekt końcowy nie jest za zgrabny. Typ Y robimy z tego samego kabelka, a raczej drugiego odcinka, w każdym razie jeżeli kupimy 1m kabla to uzyskać mozemy okolo 120cm kabla użytkowego + 50cm połówki którą możemy używać jako przedłużaczyk (chociaz 50cm to wielke nic lepioej zostawić na drugie słuchawki :D ) Macie panowie i panie sprawe rozwiązaną, do dziś załuje że bawiłem się w głupie kable typu conducfil czy CPK itp, a że nie wpadłem na pomysł, od razu, ale cóż, uczcie się na moich i czyjiś błędach a nie na swoich :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności