Skocz do zawartości

Sony z wyprzedaży


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od dłuższego czasu zabieram się za zakup mp3. Zdecydowałem, że najlepszy dla mnie będzie sony s639f lub s739f. Dziś wpadłem przypadkowo do sklepu i zobaczyłem, że s739f jest w bardzo dobrej cenie (590zł). Jedyny problem jest taki, że został już ostatnio egzemplarz, który był cały czas wystawiony do oglądania. Czy z zakupem takiej mp3 wiąże się jakieś ryzyko? Mam jeszcze alternatywę zakupu s639f w cenie około 550zł. Bardzo proszę o szybką pomoc w wyborze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to sklep to wynegocjować cenę, jeśli masz gotówkę do mozę Ci o 100 obniżą. Jest ryzyko zawsze, ale amsz gwarancje. W tej cenie lepiej jak na allegro poszukasz, trafiają się do 300 złotych używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On napisał, że też jest nowy :) Tylko czerwony, jeśli nie przeszkadza. Za tyle kupiłem 8 GB czarnego, w sumie mi 8 starcza, ale nie ukrywam, że za 90 zł chętniej bym kupił. Z allegro jest tak, że te aukcje są dość często, ale krótko, ja kupiłem po paru godzinach, a następnego dnia pojawił się taki w komisie (używany) za 280.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 to chyba te z głośnikami

Wejdź na stronę Sony, tam jest wszystko napisane, dopasuj do swoich potrzeb :) Jeśli zaznaczysz w opcjach wyszukiwania najlepszą jakość dźwięku, to pojawią ci się serie 630 i 730, natomiast polega to na możliwościach zmiany dźwięku w postaci clear bass czy stereo... Inne są wielkości wyświetlaczy, rozmiary odtwarzaczy i czas pracy na jednym ładowaniu, w przypadku tych dwóch jest podobnie. Zresztą: http://www.sony.pl/comparison/nwzs545b.cev/nwzs639fb.ce7 sam zobacz co lepsze. Ze względu na rozmiary i słuchawki wolę 630 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta to niestety te z głośnikami. Jak zaznaczysz najwyższą jakość dźwięku to s545 też się pojawia.

 

Wymiary, słuchawki i zbędne głośniki też sprawiają, że wolę 639... ale ich już teraz praktycznie nie ma... a jak są to ceny są o co najmniej 100zł wyższe niż nowego modelu S545:/ Może ktoś wie gdzie można w Krakowie kupić tani s639?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s739f za 590zł to nie jest jakiś wypas, to juz lepiej kupić s639f za 550zł. przynajmniej możesz odsprzedać komuś słuchawki na forum za 60zł i wyjdzie Cię 490zł;) ale ja na Twoim miejscu polowałbym na s638f, sam wytargałem nówkę (co prawda rozpakowaną) za 293zł na allegro. sprzedałem słuchawki i mam s638f za 250zł. s639f imo też nie opłaca się kupować za taką kasę. miałem s739f i te 16gb trudno było zapełnić, lepiej kup s638f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę w tym temacie bo widzę, że dotyczy sonego s639f.

Zastanawiam się nad zakupem s639f, lub fuze + słuchawki.

Czy połączenie fuze i słuchawek za ok. 100-150zł zagra lepiej niż sony z dołączonymi mdr-ex082??

Chodzi mi o ciepły przyjemny dźwięk nie lubię takiego baaardzo chłodnego. Poza tym o dynamikę i dobrą separację instrumentów. Słucham głównie rocka z lat 70 i trochę nowej muzy ambient, min. aphex twina itp. Lubię kiedy dźwięk w słuchawkach jest jakby wokół całej głowy:D:D przestrzeń jest spora. Uwielbiam ten efekt przy rocku psychodelicznym. Czy te wszystkie cechy zależą od odtwarzacza, czy bardziej od słuchawek?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny, czerwony ... wszystko jedno. Gra tak samo:) a wiekszosc czasu spędza w kieszeni.

Poza tym ta czerwień S639 nie jest tak rażąca jak ta w serii E43x.

16GB jeżeli ktoś ma dużo płyt i ripuje je w 320kbs przydaje się. Ja wolę wrzucić muzykę na odtwarzacz i niech sobie tam czeka na czas odsłuchu. Nigdy nie wiadomo kiedy najdzie nas ochota na jakąś płytke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz walkmana, to się nie zawiedziesz. Tylko z polskimi znakami jest pewien problem no i nie ma timera (chyba, że nie znalazłem ;p)

A jakie są słuchawki douszne to sam wiesz, ostatnio porównywałem EX-082 z nausznymi zamkniętymi Bose i szczerze mówiąc w tamtych dźwięk był minimalnie "na zewnątrz" w porównaniu do Sony, a nie były to słuchawki za 150 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności