Skocz do zawartości

Creative Zen 30gb problem z podłączeniem usb "MTP Device "


daniupierug

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !!

otuż kupiłem niedawno od kolegi creativa zena m 30gb

 

i teraz zaczyna się problem otóż zainstalowane mam programiki z płytki. ale gdy podepnę pod usb to tylko się ładuje a nie pojawia się w tym programie tak jak by go komputer nie widział tylko ładował. wyskakuje coś takiego img2.imageshack.us/img2/8104/ajksdfhjkasthjkasdghsjk.jpg

formatowałem dziś komputer bo myślałem ze przedtem miałem jakieś śmieci i nie działało ale przed tem tak samo się wyświetlało . wgrałem Windowsa tego z września z sp3

a jak podepnie telefon to elegancko chodzi . usb jest sprawne tylko może trzeba coś jeszcze doinstalować czy jak nie wiem ;/

 

Bardzo proszę o pomoc ponieważ w poniedziałek wyjeżdżam zagranice i chciałem sobie piosenki wgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaw go tak. Dobrze że to wyskakuje. Po paru minutach powinno się zainstalować. Tam normalnie żę tak się robi, tak się instaluje zen. aktualizowałeś ze strony creativa wszystko? stawiam tu na kabel. Ewentualnie przestaw zzena w tryb "pendriva" i wtedy zobacz czy działa- w ten sposób zobaczymy czy kabel jest oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie normalne ! bo to cały czas się tak świeci tam koło zegara i nie znika to "MTP Device " , ładuje się tyko ten zen i tyle ! a nie widzi go dalej komputer

chyba nikt nie rozumie mojego problemu

poprostu za każdym razem jak podepnę tego zena to wyskakuje to pieprzone "MTP Device " i cały czas świeci pługi go nie wypnę , a zen w tym czasie tylko się ładuje i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Nie lubię się powtarzać, ale napiszę jeszcze raz. Odinstaluj to idiotyczne oprogramowanie i sprawdź, czy bez niego system wykrywa odtwarzacz. Z własnego doświadczenia wiem, że jedyne, co potrafi to oprogramowanie, to stwarzać problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy mam legalny inaczej , ale wszystko inne działa tylko ten zen nie działa ;/

Edit : a możne jednak spróbuje tą pamięcią masową tylko jak to ustawić ?

Edytowane przez Jordan.boss
Nie mam zwyczaju poprawiać błędów ortograficznych, ale od tego o mało nie spadłem z fotela. Zainstaluj sobie najnowszą Operę, leniu wstrętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spróbujesz, bo ci to nic nie da. W tym Zenie można ustawić część dysku widoczną jako "dysk wymienny", ale muzyki stamtąd i tak nie odtworzysz, musi być wgrana do "pamięci głównej" dostępnej w trybie MTP właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zrozum że ten tryb pokaze czy w ogóle wszystkie styki działają. Sprawdzimy kabel itd.. Działa także na nieoryginalnym systemie. A u kolegi działało wszystko?

 

 

extras- removable disk. Wtedy pokarze się jako pendriv. By wrócić do normalnej obsługi dajesz poprostu wstecz i tyle. Wtedy zobaczymy co z kablem, przejściówką itp.

 

Jeśli zadziała tak to znaczy że windows jaki tako i player działają. Wtedy coś musi być z systemem. Skąd w ogóle jesteś? Jak z okolic Łodzi to mógłbym podjechać i zobaczyć.

 

Btw. Jordan- o wiele wygodniejszy jest syf creativa niż wmp. WMP potrafił się zwieszać na zenie.

 

 

Kolejna sprawa. On jest naładowany? bo jak tak miałem jak miał bardzo słabą baterie. Dziwi mnie w ogóle że opragramowanie Cię nie prosiło by go podłączyć.

 

 

Jeszcze jak go podłączysz możesz zobaczyć czy widzi go system w menadżerze urządzeń.

Edytowane przez Jordan.boss
Zaraz wywalę ten temat, lenie śmierdzące. Taki trudny ten polski język?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i dalej to samo problem trwa już miesiąc mam nowy kabel i nic dalej to samo ja już nie mam siły chyba wywalę tego zena przez okno bo po co on mi jak nawet piosenek zgrać nie mogę

 

 

nie chcę żebyś pomyślał że jestem jakims trollem ale wątpie abyś coś z nim zrobił...powód ?

Creative już tak ma ...sam miałem taki problem ,udało mi sie zapełnić player i juz później nawet po formacie nie

można było nic zrobić oprócz podladowania playera...jedynym wyjściem jest wgrywanie plików na karte pamięci [nie wiem

czy masz zwykłego zena ale wiekszość creashitów tak ma]...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności