Skocz do zawartości

Sandisk <-> Samsung


wężyk

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie niewiem co kupic sandisk sansa czy samsung Yp-U1 V.Jesli chodzi o cene to są takie same czyli 250zł. Jesli chodzi o jakosc dzwieku to co bedzie lepsze?

Na pamieci mi za bardzo nie zalezy, 256MB starczy.Chociaz sansa ma 512 a juz wczesnie kupiłęm sobie do aparatu karte 256MB(wiec jakis +).

No co do samsunga to troche niejesstem przekonany co do tego akumulatorka bo jak padnie to co wtedy zrobie??

 

I mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie w ktorym playerze są lepsze słuchawki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem na sanbdiskiem ale skreslilem go gdyz nie ma opcji wlasnych pleylist i odczytywania z folderow...uklada wszytko alfabetycznie a pzregrzebanie 512mb zanim trafisz na ta piosenke co chcesz to nielada hardcore...

 

co do samsunga to o ile pamietam nawet radia nie ma...wedlug producenta bateria trzyma 8h co neie sjt do konca prawda bo producent mierzy tylko wlaczony spzret przy muzie lecacej ciagle...a prawda jest taka ze wytrzyma ci tylko 4h jesli ebdziesz z niego korzystal..czyli wlanczal wylanzcal przewijal... a bateria nie padnie ci tak szybko...bediz e tak jak z komorka..czyli mniej wiecej po 1000ladowaniach jej pojemnosc zacznie malec az po nastepnym 500doladowaniach nie bedzie zdatna do uzycia...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sandiska osobiscie nie polecam robi okropny balagan wspod plikow nic nie idzie znalezc!! w dodatku ja trafilam na jakiegos terefniaka ktory zamiast 1GB przyjmowal tylko 600MB... radzilabym kupowiac odtwarzacz marki zajmujacej sie odtwarzaczami niejsze ryzyko niespodzienek lepsza jakos muzyki, cena jest wyzsza ale warto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja jestem posiadaczem odtwarzacza SanDisk Sansa 1 GB i jestem zadowolony. Zdziwiła mnie jedna z wcześniejszych opinii, że w tym playerku nie można robić sobie własnych playlist :o Da się robić playlisty! To prawda, że nie odczytuje folderów tylko ich zawartość ale jeśli ma się porządek w tagach ID3 to porządek jest idealny. Odtwarzacz może sortować nam utwory pod względem albumu, wykonawcy, gatunku itp. więc bardzo łatwo jest znaleźć interesującą nas piosenkę. Ja mam w sumie 2 GB utworów (1 GB na dodatkowej karcie pamięci) i piosenke którą szukam znajduje w kilka sekund.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności