Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz MP3?


Gość neonx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was prosbe o rade w sprawie kupna odtwarzacza. Max ceny nie pisze, bo w sumie jeszcze nie wiem jaki mam budzet, za to moge wymienic cechy jakie mnie interesuja.

Przede wszystkim - odtwarzacz bedzie sluzyl do sluchania muzyki, wielkosc wyswietlacza, jego jakosc itd sa sprawa drugorzedna (i tak filmow na nim ogladac nie bede). Fajnie by bylo, jakby byl mozliwie jak najmniejszy.

Pamiec: min 2gb + slot na karte pamieci lub 8gb wbudowane (wtedy bez karty) - takie sa wymagania minimalne.

Zalezy mi na mozliwie jak najlepszej jakosci dzwieku.

Do tej pory mialem Irivera E100 - bylem z niego calkiem zadowolony, az tu nagle tydzien temu zepsulo mi sie wejscie jack (dzwiek przerywa). Napewno nie jest to wina sluchawek - sprawdzalem z innymi.

Sluchawki jakie posiadam to PX 100, wczesniej mialem SONY EX-85, i tez mi odpowiadaly.

 

Gama muzyki jakiej slucham jest szeroka: rozne odmiany rocka, metalu, elektroniki, czasami nawet jakies reggae.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności