Skocz do zawartości

Odtwarzacz z Flac (do 400 zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zainteresowany zakupem odtwarzacza z Flac. Pozostałe warunki to: DOBRA JAKOŚĆ DŹWIĘKU, pamięć co najmniej 4 GB, radio FM, czytnik kart SD/SDHC (opcjonalnie), obsługa tagów i folderów. Inne bajery niekoniecznie. Muzyka której słucham to rock (głównie metal) i industrial. Biorę pod uwagę: Vedia A10- dobry stosunek cena/jakość, ale ponoć problemy z softem; Iriver E50 i E100; Mpio FY900 i FY1000- te dwa podobają mi się najbardziej, ale nie znalazłem żadnych opinii na ich temat. Może coś wiecie o tych odtwarzaczach Mpio? Co sądzicie o pozostałych? Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany zakupem odtwarzacza z Flac. Pozostałe warunki to: DOBRA JAKOŚĆ DŹWIĘKU, pamięć co najmniej 4 GB, radio FM, czytnik kart SD/SDHC (opcjonalnie), obsługa tagów i folderów. Inne bajery niekoniecznie. Muzyka której słucham to rock (głównie metal) i industrial. Biorę pod uwagę: Vedia A10- dobry stosunek cena/jakość, ale ponoć problemy z softem; Iriver E50 i E100; Mpio FY900 i FY1000- te dwa podobają mi się najbardziej, ale nie znalazłem żadnych opinii na ich temat. Może coś wiecie o tych odtwarzaczach Mpio? Co sądzicie o pozostałych? Jakieś inne propozycje?

 

Soft w A10 został już poprawiony - trzeba go tylko wgrać do playera. Daruj sobie pozostałe z wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem odtwarzacza z Flac. Pozostałe warunki to: DOBRA JAKOŚĆ DŹWIĘKU, pamięć co najmniej 4 GB, radio FM, czytnik kart SD/SDHC (opcjonalnie), obsługa tagów i folderów. Inne bajery niekoniecznie. Muzyka której słucham to rock (głównie metal) i industrial.

 

Sansa Fuze :) W tej cenie (400zł) Fuze 4gb plus karta 8gb. Mam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Ale... No właśnie zawsze pojawia się jakieś ale. Wszystkie wymienione przeze mnie plejerki obejrzałem ( na odsłuch nie zgodzili się sprzedawcy :angry: ). Irivery odrzuciłem. Skłaniam się ku Vedii, oferuje za swoją cenę naprawde dużo, opinie o brzmieniu są pozytywne, ale kiedy weźmie się A10 do ręki ma się wrażenie lekkkiej tandety (tania zabawka dla dzieci). Zastanawia mnie dalej Mpio. Ta firma miała kiedyś bardzo pozytywne opinie. Naprawdę nikt nie miał do czynienia z FY900 i FY1000? Do tego ceny tych odtwarzaczy są dla mnie atrakcyjne. I jeszcze jedno, Sansa Fuze (podobno obsługuje Flac), ma spore możliwości- 4GB+karta, a jak radzi sobie z "ciężkimi brzmieniami"? I czy kółko do obsługi to nie potencjalny "fakap"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności