Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu rozglądam się za jakimś konkretnym odtwarzaczem.

Muzyka: jazz, down tempo, chill ... ogólnie wszystko co nie ma dużego basu (ale jakiś tam ma ) ... tony wysokie bardziej preferuje. Jestem człowiekiem który lubi gadżety. Więc wszystko co ma dotykowy ekran i nawet o przekątnej 4,3 " wchodzi w grę. Posiadam słuchawki AKG k81 DJ. Formaty to tylko i wyłącznie mp3. Czas działania ponad 10h. Pozdrawiam.

 

 

EDIT//

 

Dodam, że do tej pory używałem SE W380i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK po przestudiowaniu forum mam już swoje typy.

 

Vedia V39

SanDisk Sansa Fuze

Laberg Visio ( nie wiem jak jest z EQ w tym odtwarzaczu, czy jest możliwość ręcznego ustawienia ?)

Jeszcze jakiś model z Sony, tylko nie wiem jaki.

 

Oczywiście będę używać AKG k81DJ i chcę by słuchawki idealnie się wpasowały w rytm odtwarzacza. Pozdrawiam (ponownie) i czekam na komentarze ... :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę w tym temacie gdyż nie chcę zakładać nowego a również poszukuję odtwarzacza do ok 400 zł. Teraz mam Clipa jednak trochę słabo zgrywa się z CAL! a jak wiadomo Eq w Clipie jest kiepskie i nie da się tego za bardzo skorygować. Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, dłużej trzymającej baterii niż w Clipei pojemności od 4 Gb wzwyż. Wiem ze pod względem dźwięku zdecydowanie wygrywa Vedia V39 aczkolwiek boję się o jej awaryjność. Słyszałem iż jest wykonana z kiepskiej jakości materiałów i gniazdo na słuchawki często się psuje. Rozglądając się za innymi dobrze grajacymi odtwarzaczami natknąłem się na iAudio 7, iAudio U5 i znalazłem jeszcze Meizu M3 w sklepie mp3store, który wiem ze gra tak samo jak Meizu M6 zbierający bardzo dobre recenzje. Proszę osoby obeznane z tymi grajkami o wybór odpowiedniego odtwarzacza do CAL!. Muzyka która słucham to głownie rock, troszkę metalu , czasem jakiś jazzik i reggae dlatego zależy mi na jak najlepszej grze perkusji - talerze. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę w tym temacie gdyż nie chcę zakładać nowego a również poszukuję odtwarzacza do ok 400 zł. Teraz mam Clipa jednak trochę słabo zgrywa się z CAL! a jak wiadomo Eq w Clipie jest kiepskie i nie da się tego za bardzo skorygować. Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, dłużej trzymającej baterii niż w Clipei pojemności od 4 Gb wzwyż. Wiem ze pod względem dźwięku zdecydowanie wygrywa Vedia V39 aczkolwiek boję się o jej awaryjność. Słyszałem iż jest wykonana z kiepskiej jakości materiałów i gniazdo na słuchawki często się psuje. Rozglądając się za innymi dobrze grajacymi odtwarzaczami natknąłem się na iAudio 7, iAudio U5 i znalazłem jeszcze Meizu M3 w sklepie mp3store, który wiem ze gra tak samo jak Meizu M6 zbierający bardzo dobre recenzje. Proszę osoby obeznane z tymi grajkami o wybór odpowiedniego odtwarzacza do CAL!. Muzyka która słucham to głownie rock, troszkę metalu , czasem jakiś jazzik i reggae dlatego zależy mi na jak najlepszej grze perkusji - talerze. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

@michu436 Vedia sie trochę poprawiła -przynajmniej w moim egzemplarzu. Obudowa jest dobrze sprasowana, rysik dobrej jakości i ekran jest dość jasny wiec nie jest źle ale to nowszy model 8gb w którym nastąpiły podobno zmiany. Jedyny minus to wskaźnik naładowania baterii który nie pokazuje stanu faktycznego (player potrafi się wyłączyć przy jednej kresce tj. 33.33% naładowania baterii) i EQ który jest taki sobie.

Ogólnie jestem zadowolony bo gra b.dobrze, głośno i ze sporą mocą.

 

@ruslaw odnośnie V39 to to samo mogę Tobie powiedzieć co koledze - do rocka i regge się nadaje bo sam słucham. Co do innych playerów to zapomnij o Meizu bo będzie jeszcze gorzej niż z Clipem do twojej muzyki nie pasuje zupełnie i jest jeszcze cieplejszy i basowy niż clip. Co do dwóch wymienionych modeli iAudio to nie cieszą się one popularnością na forum. Niektórzy oceniają je b.dobrze a inni tak sobie. Ja sam słuchałem przez moment I7 i nawet mi się podobało na elektronice; U5 gra podobno odrobinkę lepiej ale ciężko je zdobyć. Wszystkie iAudio mają dobry EQ i wymagają niestety ingerencji w niego - bez własnego ustawienia grają przeciętnie, ja nie lubie się bawić EQ i chyba tylko dlatego wybrałem V39. I7 ma tak samo jak v39 sporą moc żeby napędzić CAL i podobno równie dobrze się z nimi zgrywa.

 

Edit: polecam przesłuchać CAL z wybranymi odtwarzaczami bo są różne preferencje i nie zawsze nawet najlepszy player się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności