Skocz do zawartości

h120 z dyskiem od h140 ?


serpo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozostaje pytanie który odtwarzacz sobie zostawić ? Iriver IHP120 czy Iriver h340

który wy byście sobie zostawili i dlaczego ?

Odpowiedź jest prosta: zależy, do czego ci potrzebny. Jeżeli masz zamiar korzystać z wyjścia cyfrowego, w grę wchodzi wyłącznie H100. Jeśli nie, lepszy będzie H300, ze względu na kolorowy ekran i bardziej ergonomiczną obsługę.

 

Ja tam mam oba ;) - H300 używam poza domem, H100 w domu z DAC.

 

BTW, jeżeli sprzęt ma być używany jako przenośny, rozważyłbym przejście na CF. W takim wypadku lepszy od H340 będzie cieńszy i tańszy H320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zostawię sobie h340 a dlaczego to napisze później teraz mam pytanie czy taka ładowarką można lądować odtwarzacz przez port USB ewentualnie jaka ładowarkę sieciowa dokupić pasującą do h340 ? http://www.allegro.pl/item735878215_ladowarka_sieciowa_usb_i_miniusb_do_wszystkiego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zostawię sobie h340 a dlaczego to napisze później teraz mam pytanie czy taka ładowarką można lądować odtwarzacz przez port USB ewentualnie jaka ładowarkę sieciowa dokupić pasującą do h340 ? http://www.allegro.pl/item735878215_ladowarka_sieciowa_usb_i_miniusb_do_wszystkiego.html

 

Ta ładowarka jak chyba każda inna usb powinna być ok, jednak pamiętaj że ładowanie przez usb trwa o wiele dłużej niż ładowarką sieciową (wiadomo, prąd z usb jest mniejszy). Co do wyboru między H140 a H340 to ja mam oba i używam zamiennie, nie zamierzam się żadnego z nich pozbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja: okazuje sie ze karta PQI x150 działa poprawnie z h300 a z ihp100 nie chce no ale nie ważne mam pytanie dotyczące okładek w przypadku gdy posiadamy okładkę nie zmniejszona o dużym rozmiarze to czy wczytywanie takiej okładki może spowodować duże spowolnienie działania odtwarzacza na czas wczytywania tej ze okładki ?

edit:

javacris masz jeszcze ten adapter CF do sprzedania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku gdy posiadamy okładkę nie zmniejszona o dużym rozmiarze to czy wczytywanie takiej okładki może spowodować duże spowolnienie działania odtwarzacza na czas wczytywania tej ze okładki ?

Dokładnie tak to wygląda, duża okładka może się wczytywać ładnych kilka sekund. Zmniejsz okładkę, problem zniknie. Przy 800x800 jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć chłopaki (tak wiem że chłopaki to tylko w agencjach towarzyskich), ale mam mały problemik i moze ktos u na biezaco powie mi w czym rzecz. Może Teo ? Chodzi mianowicie ze w moim zakupionym od Teo Sprzęcie wystąpił ATA error: -11. Każe iRiver podłaczyc USB i wcisnac przycisk ale nic sie nie dzieje. Czy ktoś obeznany mógłby mnie wesprzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki (tak wiem że chłopaki to tylko w agencjach towarzyskich), ale mam mały problemik i moze ktos u na biezaco powie mi w czym rzecz. Może Teo ? Chodzi mianowicie ze w moim zakupionym od Teo Sprzęcie wystąpił ATA error: -11. Każe iRiver podłaczyc USB i wcisnac przycisk ale nic sie nie dzieje. Czy ktoś obeznany mógłby mnie wesprzeć ?

 

Miałem to samo z H320 CF mod od Javacrisa. Okazało się, że wystarczyło wyjąć adapter i włożyć na miejsce. Myślałem, że H320 padł, a tu tylko to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z H320 CF mod od Javacrisa. Okazało się, że wystarczyło wyjąć adapter i włożyć na miejsce. Myślałem, że H320 padł, a tu tylko to :)

Także zdarzyło mi się to w H300. Przyczyna jest banalna, adapter potrafi wysunąć się nieco z gniazda, karta potrafi wysunąć się nieco z adaptera, złącza przestają kontaktować i player zgłasza błąd. Jest to wysoce prawdopodobne np. przy upadku odtwarzacza. Wystarczy otworzyć obudowę i docisnąć złącza.

 

W H300 sprawę rozwiązałem umieszczając w wolnej przestrzeni kawałek twardej pianki, który nie pozwala karcie / adapterowi wysunąć się z gniazda. Zapewne w H100 jest możliwe identyczne rozwiązanie, ale póki co nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności