Skocz do zawartości

h120 z dyskiem od h140 ?


serpo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a można wiedzieć ile zawołasz za tą przerobioną 120 tak wstępnie?

 

1500zl

 

Teo73 w swoim poscie o sprzedazy zaznaczył, że bateria jest w bardzo dobrym stanie i wytrzymuje 18h 40min przy odtwarzaniu standardowego kawalka 320kbps - potwierdzam to, bateria jest jak nowa....

 

Sam player jest w stanie idealnym, na tylnej ściance jak nówka, zachowany jest nr identyfikacyjny, wszystko jak żyleta.... do tego futerał, pilot LCD, instrukcja, plytka CD, kabelek USB....

 

do tego dojdzie pewnie zapasowa bateria, bo chce kupic tą japońską 2300mAh.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zl

Nie oddawaj darmo, poniżej 3000 bym nie schodził :lol: :lol: :lol:

 

Teo73 w swoim poscie o sprzedazy zaznaczył, że bateria jest w bardzo dobrym stanie i wytrzymuje 18h 40min przy odtwarzaniu standardowego kawalka 320kbps

To ja może się zacytuję, żeby nie było nieporozumień: czas pracy na baterii mierzony od odłączenia zasilania do wyłączenia się odtwarzacza, odtwarzanie ciągłe płyty skompresowanej VBR 192kbps, Rockbox, bez słuchawek.

 

zapasowa bateria, bo chce kupic tą japońską 2300mAh.....

Bateria 2300 jest chińska, nie japońska. Mam taką w H320, nie mierzyłem rzeczywistej pojemności, ale działa długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teo73

 

śmiejesz się a co powiesz na cene 2350zl? Bo za tyle sprzedałem mojego pierwszego iriver`a H140 z 80GB dyskiem polakowi do Irlandii - i to nie żart :) myslisz, że sprzedawałbym swojego H140 z 80GB HDD i kupował innego, polował na innego H140, i kupował po drodze H120? :)

 

Towar jest wart tyle ile klient jest za niego w stanie zaplacić....

 

Poza tym pokaż mi drugiego H120 z 60GB HDD :) mało towaru na rynku to i wysoka cena....

 

Bardzo nisko wyceniłeś swojego H140 jak na jego stan i dostępność na rynku, nie myślałem, że uda mi się go (H140) jeszcze kupić, dałbym max 1500zl za takiego więc jak widzisz za mało go wyceniłeś....

 

Cytat z aukcji baterii: "These batteries are made from high Quality Japanese cells of extended..."

 

i pamiętaj... ten się śmieje, kto się śmieje ostatni....

 

zapytaj aallen`a ile dał za moją Karme z 60GB HDD, w jakim była stanie itp. itd. - tylko nieliczni potrafią docenić takie perełki jak np. ta Karma z 60GB HDD lub H140 z 80Gb HDD....

 

Zastanawiałeś się dlaczego tyle ludzi pyta o te player`y, których produkcja została juz bardzo dawno temu zakończona? Wskaż mi inny drugi taki player, na którego byłoby takie zapotrzebowanie po dawnym zakończeniu jego produkcji....?? No może jeszcze Karma :) i nic więcej....

 

Edit: a w mojej skrzynce juz jest zapytanie o tego playera - a klient zna cene i juz chce rezerwowac.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj. Lepiej nie pytaj. Ale mimo to mam do niej dwie obudowy. Jedną Olivera druga własną polakierowana na czarno i dokupiłem stacje dokujaca. Tak więc Karma współpracuje z akg k242hd i jestem bardzo zadowolony. Druga Karma jest w trakcie rozbiórki i naprawy powera. Krótko mówiąc sprzęt Olivera to pierwsza klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliver: luz, nie ma potrzeby się unosić. Twoje odtwarzacze, twoja sprawa ile sobie za nie zażyczysz, jeżeli za taką cenę znajdziesz nabywcę - gratulacje. Sam nie widzę w tym najmniejszego sensu, skoro znacznie taniej można mieć np. H100 z CF 64GB zamiast dysku. Uważam to za rozwiązanie o niebo lepsze, ale może po prostu się nie znam.

 

> Bardzo nisko wyceniłeś swojego H140 jak na jego stan i dostępność na rynku

 

Obawiam się, że zdrowo przeszacowujesz ceny starych iRiverów.

 

> nie myślałem, że uda mi się go (H140) jeszcze kupić

 

Przesadzasz. H140 są bezproblemowo dostępne, wystarczy wiedzieć gdzie szukać.

 

> dałbym max 1500zl za takiego

 

Przepłaciłbyś, i to zdrowo. Oczywiście, nic mi do tego jak wydajesz swoje pieniądze, chcesz tyle płacić - twój wybór.

 

> Cytat z aukcji baterii: "These batteries are made from high Quality Japanese cells of extended..."

 

Nie zmienia to faktu, że baterie są chińskie. Do wzmianki na temat "japońskich ogniw" nie przywiązywałbym większej wagi.

 

> i pamiętaj... ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...

 

Hmm, nie podchodzisz do tej rozmowy nieco za bardzo ambicjonalnie?

 

Pozdrawiam ;)

 

PS. Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu. Gdybyś miał ochotę kupić kolejny egzemplarz, daj znać - przy zysku rzędu 600 zł za sztukę załatwię ci ich choćby i dziesięć, a i budżet państwa zyska na moim podatku dochodowym ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie beda podwazal Twojej osoby tym ze jestes tu od niedawna (okolo roku) a ja "nie co dluzej" ale moze Twoja obecnosc tutaj od niedawna powoduje ze nie znasz mojego nastawienia do oglnego tematu jakim jest przenosny sprzet grajacy....

 

A podobne nastawienie ma wiele osob z tego forum.... wiec zawsze bede podchodzil do tego tematu bardzo ambicjonalnie, bo to moja pasja i zarazem hobby...

 

Poza tym sam wyolbrzymiasz, pisząc że możesz kupic 10 sztuk H140 - prosze bardzo potwierdz swoje slowa 10 linkami do jakis aukcji z H140 - w pelni sprawnym i dzialajacym - WTEDY PRZYZNAM CI RACJE!!!!!!

 

Pisac mozna wszystko na lewo i prawo ale uargumentowac swoje slowa juz nie tak latwo jak sie pisze co slina na jezyk przyniesie.....

 

Jak juz powiedzialem, dla mnie ten player jest tyle wart, mam do niego sentyment.... a w takich sytuacjach czasem koszty nie maja znaczenia. Kazdy z nas ma inne nastawienie do różnych rzeczy, może ja bym nie dał za coś tyle co Ty bys dał co stanowi Twoją drugą styronę zainteresowania.

 

Nie ma co polemizować, każdy ma swoje zdanie i wyrazić go może swobodnie, jednakze nie ma sensu ciagnac cos w nieskonczonosc dlatego wiecej nie bede sprostowywać/komentowac Twoich wypowiedzi. Kolejnym postem moge jedynie przyznać Ci racje jesli zamiescisz 10 linkow do 10 roznych aukcji z iriver`em H140. Jeśli to nie nastapi, sam sobie zaprzeczysz i wystawisz należytą opinie wszystkich swoich wypowiedzi....

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliver: ponownie proponuję nieco więcej luzu. Wyrażam po prostu swoją opinię dotyczącą cen oraz dostępności starych iRiverów - można się z nią zgodzić, można się nie zgodzić, ale nie bardzo widzę powody, by się z tego powodu obrażać czy unosić honorem. No, może poza jednym: domyślam się oczywiście, że na sprzedaży odtwarzaczy chciałbyś jak najwięcej zarobić, stąd nerwowa reakcja na odniesienia do rzeczywistych, rynkowych cen. Cóż, bywa i tak.

 

Co do meritum: twierdzisz, że H140 czy H120 z dyskiem 60GB warte są po 1500 zł, ja uważam, że to ceny znacznie przesadzone, bo oba modele kupić można znacznie taniej. Ot, rozbieżność w opiniach. Jeżeli sobie życzysz, możemy na ten temat podyskutować - byle rzeczowo, proszę, bez "argumentów" w rodzaju "podaj dziesięć linków" lub "jestem dłużej na forum".

 

A H140 za 1500 zł naprawdę mogę dostarczyć, choćby i 10 sztuk. Przepłaciłbyś potężnie, ale skoro miałbyś ochotę? Szczegóły, w razie czego, na PW.

 

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meritum: twierdzisz, że H140 czy H120 z dyskiem 60GB warte są po 1500 zł, ja uważam, że to ceny znacznie przesadzone, bo oba modele kupić można znacznie taniej. Ot, rozbieżność w opiniach. Jeżeli sobie życzysz, możemy na ten temat podyskutować - byle rzeczowo, proszę, bez "argumentów" w rodzaju "podaj dziesięć linków" lub "jestem dłużej na forum".

 

A H140 za 1500 zł naprawdę mogę dostarczyć, choćby i 10 sztuk. Przepłaciłbyś potężnie, ale skoro miałbyś ochotę? Szczegóły, w razie czego, na PW.

 

Pozdrawiam! ;)

cena razem z wysylka za ihp140 w idealnym stanie na ebay osiagnela 1250zl po przeliczeniu czyli 1500zl z irivera ihp z hdd 60gb jest calkiem mozliwa pod warunkie ze odtwarzacz jest w idealnym stanie razem z wszystkimi akceroriami to tyle w odniesieniu do waszej dyskusji mam pytanie o baterie czy wynik okolo 7h przy flac i maksmalnej glosnosci na sluchawkach akg k142hd to dobry wynik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry wynik to by było około 10h-12h ale 7h nie jest najgorzej....

 

A jak ktos zapyta dlaczego sądze, że 10h-12h to dobry wynik to dodam, że tyle chodziły moje HD650 wraz z nową baterią iriver`a....

 

Tak, jak zaznaczyłem powyżej moj H120 jest wraz z całym kompletem akcesoriów i w idelanym stanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia==> ustawienia ogolne ==> ekran ==> ustawienia LCD ==> kontrast

 

tylko tak mozna regulowac "jasnosc" ekranu, w inny sposob sie nie da....

 

można ewentualnie wrzucić negatyw i wtedy bedzie ciemniej, bo tło bedzie czarne a napisy jasne... ale to tez zalezy od ilosci tekstu na ekranie w danym momencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyświetlaczach tego typu nie ma możliwości regulacji jasności podświetlenia.

Szkoda

pytanie dotyczace ladowania zasilaczem sieciowym po pdlaczeniu zasilacza do odtwarzacza zapala sie zielone swiatelko obok joya czy po naladowaniu bateri do pelna gasnie czy zmnienia kolor ta swiecaca dioda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam czy nie mozna by było podłączyć dysku np 500gb 2,5" do Hxxx.

Poszukaj na stronach Rockboksa lub misticriver, czy komuś się taka kombinacja udała. Może zadziałać, ale mogą także ujawnić się ograniczenia wielkości obsługiwanego przez odtwarzacz dysku.

 

baols: Co masz na myśli pisząc o USB Host? H100 nie ma takiej funkcji.

 

A jeśli o sprzęt stacjonarny chodzi, to są inne ciekawe rozwiązania, np. Squeezebox lub AirPort Express.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji ze jest to jedyny aktywny temat w dziale i zapytam - moj kabel szwankuje przy filtrze, jakies zalamanie czy cos w ten desen, czy moze byc zwykly kabel usb-min usb jak do telefonu komorkowego? Ten filtr to jest niezbedny? Widze ze takie kable do irivera dedykowane kosztuja duzo wiecej a zwykly 3 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji ze jest to jedyny aktywny temat w dziale i zapytam - moj kabel szwankuje przy filtrze, jakies zalamanie czy cos w ten desen, czy moze byc zwykly kabel usb-min usb jak do telefonu komorkowego? Ten filtr to jest niezbedny? Widze ze takie kable do irivera dedykowane kosztuja duzo wiecej a zwykly 3 zl.

moze byc sam takiego uzywam i nie zauwazylem zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam coraz bardzej sklaniam sie ku temu aby zrobic CFmoda mam w zwiazku z tym pytanie o ile dluzej trzyma bateria na CFmodzie ? czy kazda karta CF nadaje sie do tego ? ile zajmuje adapter z karta w obudowie ? czy bedzie mozliwosci wsadzenia wiekszej baterii po CFmodzie do obudowy h120 ?

edit:

czy ta karta nada sie do CFmoda http://www.allegro.pl/item700553523_kingst..._16gb_133x.html albo ta http://www.allegro.pl/item698679955_karta_..._x133_wawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności