Skocz do zawartości

Creative Zen Micro Vs Ipod Mini


pok

Rekomendowane odpowiedzi

lepsza jakosc dzwieku zdecydowanie w creative zen micro, bateria chybatez nieco dluzej trzyma, a jakby co to jest wymienialna. ogolnie rzecz biorac micro ma wszystkiego wiecej, gra lepiej i jest mniejszy.

 

ipod z drugiej zas strony ma clickwheel (strasznie fajne) gry, i przegladarke tekstu (troche nieporeczna ale zawsze) do tego jest w metalowej obudowie i w ogole jest cool...

 

ja polecilbym tobie zen micro photo - ma najwieksza pojemnosc 8gb (dwa razy wiecej niz mini ktore jest 4gb/6gb) i jest metalowy i ogolnie calkiem przyjemny. do tego kolorowy wyswietlacz, przegladarka zdjec, radio i juz masz 8gigowego konkurenta dla ipoda nano.

 

jeslis zainteresowany to moglbym ci sprzedac nowke, nieotwierana, w zaplombowanym pudelku za 1100pln i dodaje druga baterie i ladowarke sieciowa (bardzo sie przydaje a nowe zeny i ipody o ile dobrze mi wiadomo nie maja jej w zestawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z nimi do czynienia ale jedno jest pewne - bateria ipoo Mini działą badrzo krótko. Przemyślałbym zakup mini tym bardziej ,ze raczej nówki są juz na wymarciu ,a w używkach widaomo ,że bateria jest tym bardziej zmaltretowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piroko - z ta cena to chyba lekko zaszalales?  :blink:

 

Tyle ci jednak musze oddac, ze z dwojga zlego wolalbym twojego Zena  ;)  Chociaz jesli gra tak samo jak Zen Micro (zwykly, nie-Photo  :) ) to moze bym sie zastanowil...

cene zawsze mozna ponegocjwac :) a tyle dlatego ze dodaje jednak te akcesoria, w sumie to chetnie pozbylbym sie go za okraglego tauzena... ale wtedy raczej gołego, no moze z zasilaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności