Skocz do zawartości

Pentagram, Vedia czy iBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zakupem odtwarzacz MP4. Nie potrafię się zdecydować pomiędzy Pentagramem Eon Cineo Gold P5119 (odradzano zakup pentagramu), Vedia C6+ (chociaż jak już czytałam podobno to to samo) a iBOX'em infinity - wersja 8 GB. Zastanawiałam się również nad Creative Zen oraz raczej używanym Creative Zen Vision M (nie wydam na odtwarzacz 1000zł).

Potrzebuje dobrego odtwarzacza, który trochę mi posłuży a nie jakieś podróbki jakich teraz pełno.

Posiadam już słuchawki Sennheiser mx400 więc na razie nie ma mowy o zakupie nowych (uważam, że nie są takie złe przynajmniej mnie wystarczaja)

Wiec staram się podpasować cos pod nie.

 

1. Szukam odtwarzacza z pamięcia min. 4GB najlepiej 8GB (obsługa pamięci zewnętrznej bardzo mile widziana :D),

2. Na którym będę mogła słuchać muzyki w dobrej jakości dzwiękowej (sądzę, że moje słuchawki już to poniekąd zapewnią),

3. Zalęży mi też, aby swobodnie ogladać filmy, teledyski itp dlatego skłaniam się ku dużym wyświetlaczom jak 3 calowy u Eona oraz braku potrzeby

kompresowania filmików ściagniętych np z YouTube

4. Czy takie bajery jak nadajnik FM i TV-OUT (np C6+) są rzeczywiście przydatne i działaja jak powinny??

5. Wydaje mi się, że radio i dyktafon to raczej normalna opcja, dostępna w większści odwarzaczach :)

 

Sadzę, że za taki odwarzacz znajdę w przedziale cenowym miedzy 350-400zł i tyle chcę przeznaczyć na plejera.

 

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi rzetelnych osób ;) jestem również otwarta na inne propozycje o podobnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności