Skocz do zawartości

Pojemny odtwarzacz ;)


Gość armydreamer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość armydreamer

Witam,

 

Od dłuższego czasu poszukuję odtwarzacza mp3, niestety z marnymi rezultatami - im więcej o nich czytam, tym większy mętlik mam w głowie. Chciałbym, żeby spełniał on takie warunki:

 

1. Duża pojemność. 95% playerów, jakie widzę ogranicza się do 4-8GB, a to zdecydowanie za mało. Optimum byłoby 80GB, ale zadowolę się też 32.

2. Odtwarzanie FLAC (opcjonalne, ale bardzo mile widziane).

3. Dobra jakość dźwięku.

4. Możliwość zarządzania plikami w Eksploratorze Windows - tak jak na zwykłym pendrive'ie; bez żadnych iTunes czy innych programów. Po prostu - kopiuj/wklej i już.

5. Przydatne opcje typu tworzenie playlist on-the-go itp. Komfort/ergonomia użytkowania też w sumie istotna. :)

 

Nie zależy mi natomiast zupełnie na radiu, możliwości oglądania filmów czy zdjęć, dyktafonie, kolorowym wyświetlaczu itp. - będę go używał tylko do słuchania muzyki, więc z przyjemnością obejdę się bez tych wszystkich dodatków. ;)

 

No, i żeby utrudnić sprawę, chciałbym się zamknąć w 800zł. :P

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość armydreamer

No właśnie chciałem coś innego niż iPod, bo zarowno ja jak i moi znajomi mają średnie doświadczenia z tymi playerami (krótka żywotność i niezbyt szałowa jakość dźwięku...). Ale pPrzejrzałem już masę recenzji i opisów różnych odtwarzaczy i już nie wierzę, że uda mi się znaleźć jakąś alternatywę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie słuchał nikt z Was Video.Obok Nano 1gen to najlepiej grający Ipod.Bateria nie trzyma długo,no ale Panie tam jest hdd także czego wymagać.

Inną opcją jest Iriver h1xx lub h3xx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o iRiverze H340. Spełnia wszystkie wymagania. ;)

 

Co do iPodów... Video to naprawdę udany model. Jakość dźwięku jest bardzo dobra.

 

EDIT: Kurczę, jawor121 napisał kilka sekund przede mną to samo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość armydreamer
Poczytaj o iRiverze H340. Spełnia wszystkie wymagania. ;)

 

Co do iPodów... Video to naprawdę udany model. Jakość dźwięku jest bardzo dobra.

 

 

Osobiście miałem do czynienia tylko z Nano, więc nie mam dużego rozeznania. ;)

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności