Skocz do zawartości

Iriver e50 i vista


Legionnaire

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wczoraj odtwarzacz mp3 iriver e50. Zadowolony podlaczylem go pod laptopa, gdzie mam system windows vista home premium 32bit. Niestety system nie wykrywa tego playera, ani w trybie UMS, jak i zarowno w MTP. Co robic w takiej sytuacji? W menadzerze urzadzen zamiennie pojawia sie z wykrzykniem jako: urzadzenie mtp, badz dysk usb.Tylko nie piszcie prosze, ze mam zainstalowac windowsa xp. Ta opcja nie wchodzi w ogole w gre. Czytalem, ze z innymi playerkami mialy miejsce podobne problemy. Jak temu zaradzic? Z gory dziekuje za pomoc.

 

P.S. W WMP 11 tez go nie wykrywa. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, bo nie uzywam tego odtwarzacza na codzien i nie znam sie dokladnie na jego obsludze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem, mój laptop nie może uruchomić urządzenia. Na razie ta mp4 przynosi mi więcej rozczarowań niż radości. <_< Udało mi się ją połączyć co prawda z innym komputerem gdzie nie mam visty tylko xp, ale tam też nie działa tak jakbym chciała. Kiedy próbuję zgrać muzykę przez explorera

większość utworów ma 'nieprawidłową ścieżkę dostępu' i nie można ich nagrać, część nagrywa się tylko do pewnego momentu i miksuje się z jakimś innymi plikami mp3. Przy każdym nieudanym nagraniu urządzenie automatycznie się odłącza w efekcie czego udało mi się zgrać zaledwie kilka piosenek. Próbowałam też nagrywać przez ten program iriver plus 3- ale on pokazuje co chwilę, że urządzenie ma przepełnioną pamięć (w rzeczywistości jest prawie puste) Czy to jakiś błąd urządzenia, czy można temu w jakikolwiek sposób zaradzić? Jeśli ktokolwiek ma chociaż nikłe pojęcie co robić, to proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o XP, to u mnie tez sa problemy z przegrywaniem plikow. Pojawia sie ten sam problem 'Nieprawidlowa sciezka dostepu'. Coz...moze sprobuj jeszcze zgrac pliki przez windows commandera. Jeszcze jest opcja, ze kabel jest kiepskiej jakosci. Sam na razie nie rozwiazalem tego problemu. A sprzedawca polecil mi ten sprzet mowiac, ze jest bardzo dobry. Dzwoniac do sklepu otrzymalem informacje, ze podobno nikt jeszcze nie mial takich problemow. Dziwne...

 

P.S. Dodam jeszcze, ze dzisiaj bylem u znajomego i zrobilem upgrade softu. Nic nie dalo. U niego na XP tez sa problemy z przegrywaniem plikow. W explorerze w ogole nie warto probowac zgrywac. Jedyna opcja to Windows Commander. Tam tez sa klopoty. Przerywa polaczenie. Byc moze jest to wina kabla. Jutro kupie nowy i zobacze jak bedzie wygladac sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam już wszelkich znanych i nieznanych mi sposobów, żeby połączyć się z tym urządzeniem i niestety nic nie wyszło... :|

Pomógł Ci coś ten nowy kabelek? Udało Ci się jakoś połączyć?

Przejdę się chyba jutro z tym do sklepu i zobaczę co mi powiedzą... na pewno nic mądrego. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam znow inny problem. W laptopie na Viscie chodzi bez problemu ale komp stacjonarny wogole go nie wykrywa. Probowalem juz roznych cudow i nic. Odinstalowalem Service Pack 3, odinstalowalem stery od USB, odinstalowalem Daemon Tools i odziwo po tym raz jeden jedyny mi wykrylo. Ale w dalszym ciagu niechce wyskakuje ze nierozpoznano urzadzenia USB, mam ustawione UMS <_<. Ja juz nie wiem czy z moim kompem jest cos nie tak czy poprostu ten player to lekki niewypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu waszego postu spróbowałem podłączyć e50 do 3 laptopów(vista)i jednego komputera stac.(xp) efekt wszystko ok w obu opcjach podłączeniaa. Może to wina oprogramowania playera. Jaki macie frimware??? U mnie na sklepowym jest 1.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Łączyć mi się łączy, ale jest inna sprawa. Mianowicie. Zripowałem album do *.flac, otagowałem go ja trzeba. Wrzucam na playerka (niezależnie przez co) i playwerek widzi Artystę, album to jakiś dziwny symbol <UMID=R 1434214> i dalej utwory wyświetlają się normalnie tak samo dzieje się przy *.ogg. Pozatym ww formaty nie przenoszą miniaturek albumów do odtwarzacza (przez iplus 3). Ponadto jest jeszcze inna sprawa: Kiedy słucham muzyki chwilami następuje 0,1 sekundowa przerwa, tak jakby odtwarzacz dogrywał ją sobie w czasie rzeczywistym. Czy jest możliwe aby firmware do tego odtwarzacza był aż tak schrzaniony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności