Skocz do zawartości

problem z SAMSUNG YP-K5.


komornik90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam k5 i chciałbym go naprawić natomiast nie do końca jestem w stanie zrozumieć co jest z nim nie tak. Komp go wykrywa, moge na niego wrzucać pliki i je odczytywac, czasem jak go podłącze to ładuje ale ale nie napełnia baterii, bo jak np. całą noc jest podłaczony to rano dalej ładuje. czasem pojawia mi się obrazek z przekreślonym kablem i podpisem "REMOVE CABLE' a czasem w miejscy stanu baterii pojawia mi sie jakis dziwny obrazek przypominający baterie, ale nie w błękitnym kolorze tylko raczej ciemny niebieski. dodam ze jak jest podłączony do komputera to da się go czasem włączyć, ale momentalnie się zacina, a czasem wogóle nie reaguje na ruch suwaka. Natomiast gdy nie jest podłączony to nie reaguje na nic. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, bo wątpie że, akumulator pada nagle i odłącza się od playera. chciałbym poznać możliwą przyczynę. Może to być awaria firmware'u? Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze, nowy firmware wgralem, zainstalowal on sie pomyślnie ale nic to nie dalo:) problem nadal istnieje. wyswietla mi sie ze, bateria pelna, a jak go odlacze to pada bo bateria pusta. na dodatek nie reaguje na ruch sówaka od włączania. dla mnie te objawy są conajmniej dziwne:) chyba wysle go gdzies do naprawy... innego rozwiazania nie widze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności